Wpis z mikrobloga

@stefan8800: neuropki mają taki problem (tzn jeden z problemów) że w dupie byli i gówno widzieli. Jakby troszkę pojeździli po świecie, tam gdzie można spotkać czarnoskórych, to szybko by się wyleczyli z poglądów. Murzyni zwykle są roszczeniowi, leniwi, krnąbrni, aroganccy, bez cienia szacunku dla innych ludzi (także murzynów) ani szacunku dla pracy, własności prywatnej czy publicznej. Wiem, brzmi to rasistowsko ale takie są fakty. Oczywiście są wyjątki ale w swojej masie
@stefan8800: I piszę to osoba która stawia chochoły xd

proszę o podanie JEDNEGO przykładu oficjalnego prawa w USA, które faworyzuje białych względem czarnych. Czekam


To jakaś projekcja?

Polacy zwykle są roszczeniowi, leniwi, krnąbrni, aroganccy, bez cienia szacunku dla innych ludzi (także Polaków) ani szacunku dla pracy, własności prywatnej czy publicznej. Wiem, brzmi to rasistowsko ale takie są fakty


@wpisynienawisci: Od razu lepiej( ͡° ͜ʖ ͡°)
@stefan8800: podobała mi się dyskusja w której neuropek twierdził że dowodem na rasizm są dane mówiące o tym że więcej czarnych zostaje postrzelonych w wyniku zatrzymania. Dostał na mordę wykres pokazujący że w stosunku do liczby zatrzymań, to biali częściej zostają postrzeleni i zaczął mówić że ta statystyka nie ma znaczenia bo bla bla XDDD