Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 619
Uwielbiam odbierać przesyłki za pomocą aplikacji, gdy ktoś jest przy paczkomacie. Najpierw podchodzę cicho, otwieram skrytkę, biorę przesyłkę i SPIERDAAALAM szybkim krokiem w stronę samochodu. Drugi odbierający jest w szoku, krzyczy z daleka, czy to na pewno moja przesyłka, ale wtedy już jest za późno. Jego czas już minął. Teraz słychać już tylko luz na wieloklinie po wbiciu pierwszego biegu w moim mondeo. Historia dobiega końca. Z uśmiechem na twarzy odjeżdżam. Kto wie może on tam dalej stoi i patrzy w moim kierunku?

#inpost nie #pasta
  • 20
@GrubyAdam: Rzeczywistość przerasta pasty.

Nie zliczę, ile razy byłem atakowany przez debili w kolejce, że śmiem nie stać tak, jak oni i czekać. Nie pomagają tłumaczenia, że apka służy do tego, żeby właśnie nie stać. I że też mogą sobie pobrać apkę. Nie #!$%@?, ja jestem oszustem. Nie to, że zabieram ich paczki, tylko że nie stoję i nie czekam jak idiota, tylko OSZUKUJĘ i odbieram bez kolejki.

Ha tfu na
A mi raz #!$%@? paczkę bo otworzyłem nie ten paczkomat co trzeba, mój był po przeciwnej stronie muru xD zanim obszedłem mur na około to już paki nie było a skrytka zamknięta. Na szczęście interes kosztował mnie tylko 40zlxd
@Marek1991: Nie sądzę że tylko, gadałem ostatnio z kolegą i to samo mówił, a jego tutaj nie ma :P
Sam nie mogłem uwierzyć za pierwszym razem. Stał tylko jeden koleś i coś majstrował przy ekranie, nawet młody, przed czterdziestką gdzieś. Ja sobie odpaliłem otwieranie zanim jeszcze doszedłem do paczkomatu, jak zawsze. Drzwi się otwierają, a ten do mnie z mordą że co ja robię i przeze mnie mu się popsuło i
@jamtojest:

Nie pomagają tłumaczenia, że apka służy do tego, żeby właśnie nie stać. I że też mogą sobie pobrać apkę. Nie #!$%@?, ja jestem oszustem.


Mam tak z apką Scan&Go w Carrefour. Ile to razy jakiś Janusz przeklinał mnie do 5 pokolenia. Bo on prawilnie stał 40 minut w kolejce, a ja ŚMIEM korzystać z uprzywilejowanej kasy. Stanie w kolejkach to nasza tradycja narodowa.
często nadaje przesyłki w paczkomacie i już nie moge z takich mistrzów paczkomatów jak w komentarzach ...
wyklikuje nadanie paczki w terminalu .. kolejka ludzi.. a tu figo fago idzie na pełnym gazie bo on aplikacja otwiera .. taki pewniak ze nawet nie ogarnia numeru skrzynki .. a tu otwiera się moja pusta skrzynka do nadania ... ten wali po swoją jął w dym a tam pusto ....ehhh te miny szukające mamusi