Wpis z mikrobloga

O co tam właściwie chodzi?
Jakiś monteNegro został uduszony? Został. Policeman przekroczyl uprawnienia? Przekroczył. Odpowie za to? Prawdopodobnie tak. Większość białych jest oburzona zachowaniem policji? Prawdopodobnie tak.

Oni by chyba chcieli żeby teraz wylosować 1 000 białych obywateli i w ramach plemiennej rekompensaty ich udusić.
#bekazlewactwa #usa
  • 9
  • Odpowiedz
Oni by chyba chcieli żeby teraz wylosować 1 000 białych obywateli i w ramach plemiennej rekompensaty ich udusić.


@ebismolarek: Istnieje systemowa dyskryminacja czarnych, i innych mniejszości z którą walczą, a śmierć tego gościa to tylko iskra. Jeżeli czegoś nie rozumiesz, to tego nie komentuj tylko się zapytaj.
  • Odpowiedz
@Tyraxor: jak widzę tęczową flagę to uciekam z krzykiem, a nie pytam.
Ja cię proszę. Dyskryminacji dla was by nie bylo jakby 100% urzedow obejmowali kolorowi, a nie jak do tej pory 70 xD
  • Odpowiedz
@Tyraxor:

Istnieje systemowa dyskryminacja czarnych, i innych mniejszości z którą walczą, a śmierć tego gościa to tylko iskra.


Jak to się przejawa? Tak, że 2x ostatnio prezydentem był czarny? Tym, że często duże korporacje nie zatrudniają białych? A może tym, że wiele uczelni zamiast przyjmować ludzi po poziomie, to przyjmują na podstawie koloru skóry, bo jest ,,za biało". Zaraz może napiszesz jak inni, że czarni mkeszkają w biedzie, a biali czy
  • Odpowiedz
Tak, że 2x ostatnio prezydentem był czarny?


@technojezus: Mulat, nie czarny. Jedna pozycja nic nie oznacza, jeżeli czarni nie są adekwatnie reprezentowani w kongresie i władzach lokalnych.

Tym, że często duże korporacje nie zatrudniają białych?

Każda duża korporacja zatrudnia białych. Nawet wliczając akcje afirmatywne, czarni z tymi samymi kwalifikacjami są w gorszym położeniu niż biali na rynku pracy.

A może tym, że wiele uczelni zamiast przyjmować ludzi po poziomie, to przyjmują
T.....r - > Tak, że 2x ostatnio prezydentem był czarny?

@technojezus: Mulat, nie c...

źródło: comment_15911840738dOysGXyPGzgI3fxTsGUBT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jedna pozycja nic nie oznacza, jeżeli czarni nie są adekwatnie reprezentowani w kongresie i władzach lokalnych.


@Tyraxor: kolejne bzdury, nawet czarny o tym mówi np. tutaj

https://www.wykop.pl/link/5533903/szwindel-ktory-kryje-sie-za-ruchem-blacklivesmatter/

Każda duża korporacja zatrudnia białych. Nawet wliczając akcje afirmatywne, czarni z tymi samymi kwalifikacjami są w gorszym położeniu niż biali na rynku pracy.


Zatrudnia tylko czasami te firmy robią akcje i zatrudniają wszystkich tylko nie białych pod przykrywką, ,tolerancji"
Więc znowu kłamiesz pisząc to:
  • Odpowiedz
Więc znowu kłamiesz pisząc to: ,,czarni z tymi samymi kwalifikacjami są w gorszym położeniu niż biali na rynku pracy."


@technojezus: Statystycznie są, i podałem na to źródła. Statystycznie czarni są na wiele gorszym położeniu, jeżeli uważasz inaczej to podaj argument i źródło. I sam napisałem o tym co ty, więc nie rozumiem po co przytaczasz, bez wyjaśnienia dlaczego w tamtym miejscu nie mam racji. Jeżeli będziesz powtarzał swoje punkty bez odnoszenia
  • Odpowiedz
łooo ale skok w rozumowaniu. Nie powinno być takich dziur, bo ja nie mam wtedy z czym dyskutować. Procesy społeczne, rasizm, dyskryminacja i zaszłości historyczne doprowadziły do stanu w którym czarni są na gorszej pozycji, i nie da się tego wyjaśnić przez różnice genetyczne.


@Tyraxor: takiego rasizmu w stanach wobec czarnych już nie ma. To jest wymysł lewicy caly czas pompowany. Rasizm jest taki sam we wszystkich rasach w stanach. Lewica
  • Odpowiedz
Jeżeli czegoś nie rozumiesz, to tego nie komentuj tylko się zapytaj.


@Tyraxor: Antifa zabiła policjanta, tylko dlatego, że był czarny. Nie dorabiaj ideologii dla morderców i złodziei.
  • Odpowiedz