Wpis z mikrobloga

Chciałem tylko napisać, że bardzo nie polecam sklepu Livro. Zrobili promocję na dzień dziecka, kilkadziesiąt albo i kilkaset osób nie dostało swoich zamówień z ostatnich dni, w tym ja, z powodu "braku na magazynie". Mimo wszystko część mojego zamówienia wysłali, bez mojej zgody na wysyłkę połowy zamówienia. Pozostałe przedmioty nadal są dostępne w ich sklepie, ale nie dość, że promocja się skończyła to podnieśli ceny ;)) Żałuję, że nie przejrzałem opinii na ceneo wcześniej, zaoszczędziłbym kupę czasu, pieniędzy no i w sumie skoro hajs brali od wszystkich to przetrzymują z ogromnej ilości zamówień kasę, bo pewnie potrwa tydzień zanim odeślą.
Teraz, żeby u nich zamówić dokładnie to samo co zamówiłem, muszę zapłacić ok 40% więcej + koszty kolejnej wysyłki. Więc zamówię w Empiku czy innym drogim sklepie i i tak wyjdzie taniej.

#planszowki #grybezpradu #gryplanszowe
  • 8
@wanderlust00: Kontaktuj się ze sklepem, niech przysyłają kuriera na swój koszt, zabierają grę od Ciebie i oddają pieniądze. Za nic w świecie nie kupuj pozostałych gier od nich.

Niestety to się zdarza dość regularnie w sklepach z planszówkami.
Co ciekawe Livro rok temu, też tuż przed dniem dziecka, miał podobną akcję. Na FB sporo ludzi się żałiło, że kupiło grę w promocji i wszyscy dostali anulowanie.
markacz też odwalił swego czasu
@wanderlust00: ja u nich też mocno się naciąłem. Podczas zamawiania nie poinformowali mnie o brakach a na podsumowaniu zamówienia termin realizacji był wskazany na dwa dni robocze. Kiedy po tygodniu nic się nie ruszyło pomimo opłacenia próbowałem się do nich dobić. Przez kilka dni nie odpisywali na maili i nie odbierali telefonu. W sumie po dwóch tygodniach od opłacenia udało mi się dodzwonić i dowiedzieć, że "kompletują moje zamówienie". Kompletowanie zajęło
@mafiafb: ja się zastanawiam jak oni to widzą, że podpisując z kimś umowę (złożenie zamówienia jest de facto podpisaniem umowy), wywiązują się tylko z jej części i myślą, że jest ok jak wezmą część opłaty :D to jakby iść do restauracji, zamówić obiad i dostać same ziemniaki, ale wezmą tylko połowę ceny z karty lol.

Jakie sklepy z grami polecacie, które nie są tak ch**we względem klientów i oferują rozsądne ceny?
@wanderlust00: też zamówiłem wsiąść do pociągu i inne tytuły z @Livro_pl . Połowa zamówienia anulowana a połowa wysłana inpostem, na infolini wyjaśnili że ze względów technicznych mogli tylko pół wysłać, upierałem się że mogę czekać aż problemy rozwiążą choćby miesiąc, stanęło na anulowaniu całego zamówienia i liście do UOKiK.