Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 53
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:00, Czwartek, 04 czerwca 2020. Imieniny: Kwiryny, Franciszka. Słońce wstało dziś o 04:16. Będzie oświecało nas 16 godzin i 57 minut, w zenicie znajdzie się o 12:45 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:13. Ciemna noc zapadnie o 23:43, ale gwiazd można wypatrywać od 22:07.
  • 46
Cześć Murki

@algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @micke

Jutro mam egzamin na prawo jazdy. Wczoraj miałam jazdy i dzisiaj też mam. I szczerze? To będzie moja szósta próba (4 w Szczecinie i 2 w Głogowie) i autentycznie mam dość. Nie jest to kwestia techniki, bo ze wszystkimi instruktorami dałam i daje rade się nauczyć albo robić coś inaczej
@DobreTipyWujkaTrenera: za każdym ... razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszyscy mówią, wyśpij się, wypij meliski, albo kielona na rozluźnienie, oddychaj głęboko... nic nie działa, zdawałam rano, wczesnym popołudniem, nie robi mi to różnicy, stres jest ten sam (°° mogę się nastawiać pozytywnie, negatywnie, zjeść wcześniej czekoladę albo banana, ale koniec końców efekt jest ten sam ( ͡

Cześć wszystkim!
Czwartek zapowiada się bardziej deszczowy niż słoneczny, ale to w sumie dobrze bo lepsze powietrze jest i tak przyjemniej się zrobi.
Wczoraj wieczorem oglądałem wirtualną noc muzeów z Muzeum w Elblągu:
https://www.youtube.com/watch?v=fFpeJ-rux6E
Zrobię małą reklamę i może zachęcę kogoś do odwiedzenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Tymczasem smacznego przez cały dzień i
@omi-omi na stres nie ma ratunku( ͡º ͜ʖ͡º) ja za pierwszym razem nie zdałem bo za blisko omijanego auta ¯_(ツ)_/¯ a tak naprawdę jebłem bagaznikiem bo jako pierwszy zamknęłem, 5 osób przedemna z placu przez to Nie wyjechało( ͡º ͜ʖ͡º) a za drugim razem mimo że jechałem na ręcznym, tak kontrolka sygnalizowała "a to Nie puszcza na jeden ząbek" i #!$%@?ła mi
Dzieeń dobry!
Dzisiaj nabiłam 23 lvl więc pijemy kompot! Może być z prądem. Wypijmy za moje zdrowie i życzcie mi pieniędzy - resztę sobie kupię sama ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten rok był strasznie pokręcony i mam nadzieję, że dalej tak już nie będzie bo jeszcze ani razu mi tak kijowo nie szło xD
Nie przyszłam na pusto, proszę brać po jednym pan założyciel może dwa. No i
Pobierz
źródło: comment_15912518980OKUV438BJxJ3Zh1P2DrTk.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Na zdjęciu efekt poprawnego głaskania pieseła po brzuszku ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Wejszlo wszystkiego najlepszego!! I ja też biorę dwa cukierki bo duży chłop jestem! W sumie to wezmę trzy bo pewnie ktoś i tak nie będzie chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@omi-omi: O jezu, pamiętam mój stres na egzaminie. Na samym początku czilera, ale coś mi na łuku nie wyszło, nie wiem
Pobierz
źródło: comment_1591253392EhuUjg4Js2MXGl1BgTMTV1.jpg
@TomTailor100: będę myśleć o tym, jaką kanapkę zamówić w KFC albo maczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@martica mój instruktor mnie dopinguje, że jak teraz nie zdam i zarzucę temat, to jak będę chciała wrócić, to pewnie za kilka lat, a szkoda tego czasu... a mi nie szkoda xD serio, miałam różnej długości przerwy między egzaminami (i jazdami, zawsze przed egzaminem biorę dodatkowe jazdy) i na jazdach idzie
@Wejszlo: 23, czas na rozczarowania i okrutne rewelacje, nie ma nic więcej na horyzoncie , zawód już został wybrany, rodzina jest teraz na całe życie jeśli ślubisz się, alternatywy alkoholu lub rozwiązłości nie zmieniają tego faktu dopiero odkłada na czas, jedyna ucieczka, aby stać się milionerem, więc życzę Cię, gratulacje
Pobierz
źródło: comment_1591259625d56QWtwinz67GxZ8zOQk4B.jpg
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @nivenerr @keisezrG i reszta :D

Dzień dobry.
@omi-omi Jak już wszyscy dopingują to i ja napiszę kilka zdań o moim egzaminie i o moich sposobach na stres. Dla mnie ważne było aby egzamin był możliwie wcześnie z rana abym nie zdążył tego dnia rozmyślać o nim, jeśli byłby po południu co cały dzień zastanawiał
@slabehaslo: Daj spokój to, że lubię alkohol nie znaczy, że za podobne akcje będę coś pobierał. Jeśli będziesz w Poznaniu czuj się zaproszony z pendrivem, nie wiem ile to może zajmować ale dla bezpieczeństwa coś większego. Jednak jeśli byś chciał ze sobą coś zabrać, bierz poprawkę, że na pewno nie wyjdziesz trzeźwy ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli jednak przyjdziesz od tak, to przynajmniej uszanuję wybór jeśli nie
@TomTailor100 ale Winamp ((oo)) ja polecam Foobar2000, nie wygląda ale gra lepiej niż we
Teraz ja używam Spotify, fakt nie ma wszystkiego ale wystarcza w zupełności, ale kiedyś tyle muzyki ściągnąłem że na kilkudziesięciu CD a potem już dvd w MP3 to zgrywać musiałem. Dyski małe były ¯_(ツ)_/¯
@omi-omi ja już nie pamiętam kiedy zdawałem prawko. Ale stres był i jak to mówi stare przysłowie pszczół: strach ma
@TomTailor100: @wynalazek_one: Ja korzystam z fizycznych nośników tak często jak tylko mogę, choć większość mojej kolekcji zalega jeszcze w moim domu rodzinnym (w końcu trzeba to do siebie sprowadzić). Codziennie używam Spotify, które przydaje się także podczas wyjazdów. Kurde, nawet jak wychodzę na zakupy to odpalam spotifaja w telefonie, żeby nie słuchać ględzenia "mondrych głów" w kolejce.

@unizony_czlonek: Powodzenia!
@TomTailor100: Panie, ja potrafię słuchać jednego numeru do porzygu. Tak właśnie najczęściej robię, jak wychodzę z domu ze słuchawkami na uszach. Ale kiedy siedzę w domu, to bez różnicy czy z CD, czy na streamingu, lubię słuchać całych albumów. A nawet całych dyskografii. No chyba że jakąś miłą, nową playlistę wynajdę, np. jakieś synthwave'y albo citypopy :-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@micke: egzamin na prawko. Pamiętam go jak #!$%@? tabliczkę mnożenia. Czyli słabo.

Tak naprawdę to nie. Zdawałem w pierwszy dzień wiosny pamiętnego 2012 roku. Miałem powtórkę jedynie z łuku (jeździłem po swojemu i się przeliczyłem o centymetry xD). No i na mieście miałem bure, że rondo całe objechane yariską II na pierwszym biegu. Zaraz po mnie zdawała dobra koleżanka z gimnazjum - ona podchodziła już po raz trzeci. I wtedy trzeci
Dziękuję wszystkim, już Was nie będę wołać specjalnie i mam nadzieję, że przeczytacie :D

@wyinwidualizowany: pozwalam ale tylko dlatego, że masz #piesku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@omi-omi weź nie strasz, pampersy są drogie ( ͡º ͜ʖ͡º) co do prawka to głowa do góry. Uważaj na kierowców, którzy wpuszczają Lki. Wielu jest takich "życzliwych" ale nieświadomy kursant może oblać przez to egzamin. Jeśli