Wpis z mikrobloga

@NieBojeSieMinusow: euroweek - dziewczynki przychodziły po nocach w tajemnicy do pokojów dorosłych mężczyzn, ich kolor już jest nieistotny, ale dodał sprawie rozgłosu, sam nie mam córki, ale rozumiem oburzenie. Pizzagate - korespondencja między członkami partii z użyciem pedofilskiego slangu - pizza z sosem orzechowym. Chyba nieczęsto widzi się taką pozycję w menu? Epstein ze swoją pedowyspą i jego samobójstwo, gdy akurat się wyłączyła kamera, to też przypadek, a to wszystko sprawy
@NieBojeSieMinusow: niezależnie ile użyjesz znaków xD, to i bez tego wychodzisz na głupka. Co było fejkiem w euroweek? Coś co napisałem było nieprawdą? Są wiadomości tych dziewczynek, wszystko wiadomo, po prostu to nie wyczerpało znamion przestępstwa, nie było oczywiście stosunków seksualnych, ale nie bez przyczyny oburzyło to społeczeństwo. A kto to stwierdził, że pizza to fake? CNN? Bo z tego co wiem to żadnych szerszych działań nie podjęto. A maile podesty
Bry_siema - @NieBojeSieMinusow: niezależnie ile użyjesz znaków xD, to i bez tego wych...