Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chodzicie do klubów? Ja szczerze mówiąc mam 22 lata i nigdy nie byłem. Nie wiem nawet jak tam jest, jak się zachowywać i tak dalej. Obecnie nie mam #rozowypasek, a moich znajomych też jakoś nie ciągnie do takich miejsc, a jeśli już to bardzo rzadko. Prawdę mówiąc nie mam ochoty tam się wybierać, ale chociaż raz wypadałoby tak po prostu z ciekawości. Ktoś naświetli jak to wygląda wszystko? Jak się ubrać, gdzie ogarnąć wejściówki, jak się zachowywać w środku żeby nie szukać zaczepki? Są jakieś bójki albo dramy często? Może jakieś protipy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eda8527812485f6842b9ae3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[=====================================...] 94% (220zł/235zł)
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: chodzenie samemu do klubu to meh, najlepiej iść z paczką i wtedy ewentualnie poznawać nowych ludzi, wydaje mi się, że jak pójdziesz tam sam pierwszy raz to zwyczajnie Ci się nie spodoba, no chyba że jesteś chadem to Julki Cię będą same wołać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: w Twoim wieku to łaziłem co weekend, zresztą w klubie żonę poznałem i na pewno łatwiej tam poznać wartą uwagi duperkę niż w internecie. Tylko sobie wybierz klub w klimatach które Tobie będą odpowiadały, bo są takie gdzie przychodzi patola, takie gdzie przychodzi gówniarzeria i takie gdzie nie ma obu tych grup. W studenckich klubach masz zazwyczaj miszmasz wszystkiego i od takich chyba najlepiej zaczynać.
Ktoś naświetli jak to wygląda wszystko?


@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? głośna muzyka, zatłoczony parkiet, lejący się alkohol, odpicowane różowe i stosunek niebieskich do różowych niemal zawsze jest niekorzystny (nadmiar samców). Hałas, tłum, zaduch. Ludzie przychodzą tam w celu: spędzenia czasu w towarzystwie, zabawy ze znajomymi, napicia się, szukania seksu na jedną noc a niektórzy nawet poznają tam miłość życia.

Jak się ubrać


Tak żeby ochrona cię wpuściła. Dresy, dresowe buty, bluzy z kapturem
@AnonimoweMirkoWyznania: jezeli masz 22 lata i nigdy nie byles w klubie, to chyba cos nie tak... Nawet na najwiekszych wsiach mlodziez probuje wejsc na disco jak tylko skonczy 18 lat.

Nie pisze tu o typowych klubach z muzyka disco - sa kluby rockowe, jazzowe, techno - co kto lubi

Zazwyczaj chodzi sie tam ze znajomymi - jezeli pojdziesz samemu, bedziesz sie BARDZO dziwnie czul. Osoby ktore nie sa pewne siebie i
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja oglądam Warsaw Shore, a to prawie tak jakbym był w takim klubie.
To trochę jak z meczami piłki nożnej, po co będę szedł na stadion kiedy w TV widać lepiej :D

Ogólnie kluby to syf imo i lepiej se odpal gierkę jakąś albo przeczytaj książkę.
WIększość moich kolegów zrezygnowała z klubów po skończeniu studiów. Nie ma się co tam pchać.