Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy znacie jakieś normalne miasto w #polska gdzie osoba #lgbt nie będzie na każdym kroku atakowana i gnojona za to kim jest? Wczoraj postanowiliśmy iść z chłopakiem do parku, zaraz na rogu jakiś brodacz spytał czy idziemy na paradę i czy ma skopać mnie po jajach, ale potem nas minął i nic nie zrobił. Za to gdy już wracaliśmy, jakieś dwie małpy w dresach rzucały w nas kamieniami z ławki (żaden nie trafił xD) jak jak przechodziliśmy i darły się jeszcze coś za nami jak już byliśmy dalej. Dodam że nawet nie trzymaliśmy się za rękę, po prostu szliśmy obok siebie jak każdy normalny inny człowiek. Ja się nie boję bo w razie czego mogę się bić ale mój chłopak już nie za bardzo, także martwię się o niego i myślimy o emigracji do innego miasta lub za granicę. Będę wdzięczny za wszelkie porady ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5edc267f812485f6842b9d8c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[========================================] 101% (237zł/235zł)
Anonimowy: ... 17zł dziękuję!
  • 32
@Jonn: To jak najbardziej mozliwe, mialam najemcow ktorzy musieli sie ode mnie wyprowadzic, bo nieustannie byli nekani (nie obsciskiwali sie ani jic, ale powiedzmy mieli w sobie wyczuwalny gejowski wibe). To bylo w Poznaniu.


Jak chcecie miec totalny spokoj, to tylko za granica, w Polsce nie ma takich miast.

@Walkiria81: Za granicą jest identycznie tylko wydaje się być inaczej, bo nigdy się tam nie było.