Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
reseted

reseted

Dołączył 6 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 54216
  • Znaleziska 14583
  • Mikroblog 39633
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 146
reseted
reseted przed chwilą
  • 3
"My zapłacimy za te etaty. Nie będzie płacy 200 tys., tylko 10 osób dostanie 20 tys. Koszt dla państwa będzie ten sam, a pacjent dostanie paradoksalnie mniej" - tłumaczę:

"Kwiiii, kwiiiii, chrum chrum będziemy mniej kurła zarabiać!!! Kwiiiiii, kwiiii!!!!
JOM ŻEM TRUDNE STUDIA ZDOŁ I MNIE SIĘ NALEŻY, CHRUM!!!!!
Pjoter NFZ zaprze się o brzezinę!"

#konowalposting #lekarz #lekarz100k #nosaczsundajski nie #heheszki
reseted - "My zapłacimy za te etaty. Nie będzie płacy 200 tys., tylko 10 osób dostani...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1363

Deweloper chwali się że 90% nabywców na ich apartamenty to medycy

Deweloper chwali się że 90% nabywców na ich apartamenty to medycy

Nano recepta inwestycyjna oferta specjalna dla środowiska medycznego. W odpowiedzi na te potrzeby stworzyliśmy ofertę inwestycyjną, która w ostatnim czasie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród lekarzy. W minionym miesiącu aż 90% nabywców Nano Apartamentów to osoby związane z branżą medyczną

airaG
z
tppi.pl
dodany: 9 godz. i 24 min temu
  • 50
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    nfz
reseted
reseted 7 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 20
Tacy różni, a tacy sami ¯\(ツ)/¯
reseted - Tacy różni, a tacy sami ¯\(ツ)/¯

źródło: obraz

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kankes
kankes
kankes
wczoraj, 08:34:45
  • 380
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reseted
reseted wczoraj, 13:57:29 via Wykop
  • 0
@kankes: to niech jadą za tą granicę i nigdy nie wracają, zwłaszcza jako samotne matki z bombelkiem!
  • Odpowiedz
reseted
reseted 19.06.2026, 12:57:17
  • 3

Treść została usunięta

enten
enten
enten
19.06.2026, 10:39:34
  • 28
Nie boicie się, że jak przegniecie pałkę z tą nagonką to lekarze się skrzykną i urządzą jakiś strajk?
Tak solidarnie, wszyscy na raz - bo są zgraną grupą zawodową, która potrafi bronic swoich interesów w przeciwieństwie do #programista15k który zawsze podkopuje jeden drugiego.
I co wtedy będzie? Wszystkie szpitale staną, a nawet placówki prywatne. Lekarze są zarobieni. To oni są rentierami #nieruchomosci. Poradzą sobie bez dochodów przez miesiąc, może
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reseted
reseted 19.06.2026, 12:31:20 via Wykop
  • 11
@enten: p--------z jak ruska onuca strasząca atomówką:

Trzesem się i bojem się!

Może właśnie warto teraz powiedzieć sprawdzam i zobaczymy kto kogo bardziej potrzebuje, a straszenie, że wyjadą można wsadzić między bajki, bo tak dobrze jak w tym ciepłym k--------u, to nigdzie nie będą mieć i doskonale o tym wiedzą!

Więc Internet zatacza koło i mówię:
reseted - @enten: p--------z jak ruska onuca strasząca atomówką:

Trzesem się i bojem...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz

439

Poseł KO miał przyjąć ponad 1,4 mln zł łapówki

Pojawiły się szczegóły sprawy posła KO Wojciecha Króla, któremu Prokuratura Europejska chce uchylić immunitet

nickjuzmam
z
wprost.pl
dodany: 19.06.2026, 08:11:37
  • 61
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    afera
reseted
reseted 19.06.2026, 10:43:18 via Wykop
  • 20
@vostok: i jeszcze prywatny gabinet w tym czasie obsługiwać - nie ma lekko!
reseted
reseted 18.06.2026, 22:47:25
  • 8
Wiadomo, że zapłacą pacjenci, przecież nie lekarze, bo im ledwo do 1 starcza ¯\(ツ)/¯

Jestem absolutnie pewny tego, że zasypanie miliardowej dziury w budżecie NFZ poprawi sytuację lekarzy, znaczy pacjentów!

#lekarz #lekarz100k #medycyna #lekarski #afera #polska
reseted - Wiadomo, że zapłacą pacjenci, przecież nie lekarze, bo im ledwo do 1 starcz...

źródło: obraz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reseted
reseted
Autor
18.06.2026, 22:55:43 via Wykop
  • 0
@lorafenus: 5 600 x 100 000 x 12 = 6,7 mld rocznie, a zakładam, że blisko progu 100, czyli jakieś 70-100k zarabia jeszcze więcej.
To jest patologia, którą trzeba ukrócić, dodatkowo też mieszanie pracy w prywacie i państwowo, gdzie sam miałem sytuację, że lekarz prywatnie badał mnie na państwowym sprzęcie w szpitalu ¯\(ツ)/¯
Pora w końcu posprzątać ten b----l, zamiast jedyne co robić to wiecznie wyciągać rękę po więcej od
  • Odpowiedz
reseted
reseted
Autor
18.06.2026, 23:05:48 via Wykop
  • 0
@lorafenus:

Na pocieszenie - wszedzie jest to samo.


I dlatego mnie to w-----a, bo doszliśmy do momentu, w którym przekręty i przewały stały się normą, a my nic z tym nie robimy jako społeczeństwo, a mnie osobiście irytuje, gdy widzę, że zabierają mi w podatkach ciężkie pieniądze, które później są trwonione na żerujące na systemie pasożyty z różnych kast: lekarze, górnicy, deweloperzy i tak można wymieniać (╯°□
reseted - @lorafenus:
Na pocieszenie - wszedzie jest to samo.

I dlatego mnie to w---...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
reseted
reseted
Autor
18.06.2026, 23:21:31 via Wykop
  • 0
@lorafenus: Niestety wiem, że tak jest - paradoksalnie to podejście pozwoliło nam przetrwać ciężkie czasy, jak chociażby PRL, przyzwyczailiśmy się i kombinowaliśmy. Tylko, że wtedy to faktycznie nie było "nasze" państwo, a czas okupacji, więc okradanie państwo było działaniem na szkodę. Jednak teraz, gdy pracujemy na swój rachunek te zachowania powinny zostać wyplewione, a państwo mieć nad tym piecze. Jednak jest jak jest, każdy grabi do siebie, a największymi frajerami
  • Odpowiedz
reseted
reseted
Autor
18.06.2026, 23:27:56 via Wykop
  • 0
Okradanie wspolobywateli to zaradnosc, pamietaj o tym


@lorafenus: Niestety, zapomniałem o tym ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
reseted
reseted
Autor
18.06.2026, 23:47:48 via Wykop
  • 2
@lorafenus: Moim zdaniem damage control jest dlatego, że ten miś był bardzo mocno powiązany z KO, więc to była wpadka PRowa i to duża, dlatego nie mogli tego zostawić i udać, że problemu nie ma, dlatego też postanowili zrobić pokazówkę, żeby lud był zadowolony - z dnia na dzień wyrzucili zarząd szpitala, żeby ciemny lud widział, ze coś robią, ale zmiany potrzebne są na poziomie legislacyjnym, a nie lokalnym.
Niczym
  • Odpowiedz
reseted
reseted
Autor
19.06.2026, 00:07:36 via Wykop
  • 0
@reseted: a nie zastanawia Cię brak reakcji opozycji.


@lorafenus: Tak to mnie akurat zastanawiało dlaczego PiS nie wali jak do pustej bramki mając wystawioną setkę? Wniosek może być ten sam co w przypadku dopłat do kredytów, siedzą w tych samych kieszeniach lobby - sami korzystają z tej sytuacji, dlatego się nie odzywają. Co jak co, ale walka między PiS i PO to jest często jak między Saturnem i
  • Odpowiedz

1996

Lekarz rodzinny z Piotrkowa zarobił 1 mln zł w rok

Lekarz rodzinny z Piotrkowa zarobił 1 mln zł w rok

Przemysław Winiarski - lekarz, radny miasta Piotrków Trybunalski. Dochód z prywatnej praktyki lekarskiej - 1,065,886.06 PLN. Z portalu znany lekarz (powiązane) wynika, że jest lekarzem rodzinnym.

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 18.06.2026, 21:47:55
  • 122
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    zarobki
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
reseted
reseted 18.06.2026, 23:42:44 via Wykop
  • 186
@zenon_z_chorzowa1: Byłeś kiedyś u lekarza rodzinnego? Ja tak, wielokrotnie, u różnych, w różnych miejscowościach, wnioski wysnuwają się następujące: Wielokrotnie byłem w stanie zdiagnozować się sam, lekarz był mi potrzebny jedynie do wypisania recepty, jakiekolwiek trudniejsze problemy to lekarz staje się Mojżeszem i zaczyna przepływać morze: "Może to, może tamto, może sramto" Dzisiaj więcej pomógłby mi chatgpt czy inny LLM, a lekarz ponownie sprowadzałby się do wypisania recepty, ewentualnie skierowania do

1304

Lekarzy za dużo czy za mało? Lobby nie umie zdecydować

Lekarzy za dużo czy za mało? Lobby nie umie zdecydować

Nie można zakazać lekarzom pracy na kontraktach, bo gdyby każdy lekarz pracował na etacie tylko w jednym miejscu, system by runął z braku lekarzy twierdzą samorządy lekarskie. A jednocześnie alarmują, że Polska kształci za dużo lekarzy i zmarnujemy na ich edukację 15 mld zł

tomasztomasz1234
z
oko.press
dodany: 18.06.2026, 15:21:40
  • 130
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
reseted
reseted 18.06.2026, 18:57:07 via Wykop
  • 24
Stała lekarska niczym stała deweloperska (2mln mieszkań) wyraża więcej niż tysiąc słów i ma stan kwantowy, w zależności od potrzeb jest za duża, w sam raz, bądź za mała - jesteście za głupi żeby to pojąć, dlatego to pan lekarz zarabia 100k na miesiąc, a i tak mu ledwo starsza na przeżycie, dlatego potrzeba koniecznie zwiększyć składkę zdrowotną!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

271

Posłanka KO twierdzi, że za sytuacje w szpitalach odpowiada PIS.

Posłanka KO twierdzi, że za sytuacje w szpitalach odpowiada PIS.

Natomiast posłanka Lewicy apeluje. "Przestańcie z tym zwalaniem wszystkiego na PiS"

ocynkowanyodpornynahejt
z
polsatnews.pl
dodany: 17.06.2026, 20:04:57
  • 46
  • #
    polityka
  • #
    szpitale
  • #
    sluzbazdrowia
reseted
reseted 18.06.2026, 10:33:30 via Wykop
  • 19
PO/KO wiecznie żywe - ich motywem przewodnim od przeszło dekady jest "A, bo PiS!!!!!!" - nic więcej ta partia nie ma do zaoferowania tylko wiecznie, Pis, pis, pis - pis jest winny, spoko, ale teraz rządzi KO więc niech to naprawi i ukróci patologie pokazując, że faktycznie coś robi zamiast przerzucania się "Proszem pani to on zaczoł!" - banda nieudaczników, z jednej jak i z drugiej strony, a nam obywatelom pozostaje życie
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1509

"Po co mam zatrudniać 10 ortopedów po 20 tys zł jak mogę jednego za 200 tys zł"

"Po co mam zatrudniać 10 ortopedów po 20 tys zł jak mogę jednego za 200 tys zł"

Jest reakcja Naczelnej Izby Lekarskiej po artykule Wirtualnej Polski na temat ortopedy Michała Burczego, który pracował tak dużo, że ze swojej praktyki lekarskiej miał w ub. roku aż 2,8 mln zł przychodu. NIL w oświadczeniu odcina się od słów, w których przekonywał, że dla szpitala nie ma różnicy, cz

airaG
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 17.06.2026, 15:15:28
  • 139
  • #
    nfz
  • #
    lekarz
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
reseted
reseted 17.06.2026, 19:57:46 via Wykop
  • 60
W tym kraju szary obywatel jest na każdym kroku ruchany przez kolejne kasty:

- Lekarze - utrzymywanie niskich limitów na studia -> brak nowych lekarzy, ogromne zarobki na koszt podatników, długie kolejki pacjetnów
- Deweloperzy - ultra boss! Płacz, kredytuj się na całe życie i płać, za 30m2 żebyś miał gdzie wegetować
- Sędziowie/Prokuratorzy/Prawnicy - ponad prawem, kolesiostwo, silni wobec słabych, słabi wobec silnych
- Politycy - stanowienie gównianego prawa i polaryzacja społeczeństwa, dzięki czemu wiecznie
reseted - W tym kraju szary obywatel jest na każdym kroku ruchany przez kolejne kasty...

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czoso
Czoso
17.06.2026, 13:12:53
  • 3441
Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 000 USD miesiecznie

2. Prezydent USA - 33 000 USD

3.Przewodniczacy
Czoso - Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 ...

źródło: image

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reseted
reseted 17.06.2026, 15:06:03 via Android
  • 56
@Czoso Trzeba koniecznie dołożyć pieniędzy do NFZ, żeby mógł zarabiać godziwe pieniądze, bo to są jakieś ochłapy, biedny lekarz! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Jariii
Jariii
16.06.2026, 12:33:16
  • 31
A wy co dalej wysyłacie pizze lekarzom, bo umierają z głodu?

Jariii - A wy co dalej wysyłacie pizze lekarzom, bo umierają z głodu?

SPOILER
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reseted
reseted 16.06.2026, 14:10:48 via Wykop
  • 4
@Bipolar-: a kim jest Stanowski żeby wyznaczał co jest manipulacją, a co nie? XD

Jednak najważniejsze, jaki normalny człowiek, nie wie ile zarabia w pracy? On doskonale wie ile zarabia, tylko nie chce o tym głośno mówić bo wie, że te kwoty byłyby bardzo niewygodne i potwierdzały to o czym się teraz głośno mówi, dlatego najpierw powiedział, że nie wie, a później zasłaniał się tajemnicą umowy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
reseted
reseted 16.06.2026, 11:37:28
  • 3
Kacprzyk miał w 2025 roku przepracować łącznie 3976 godzin, co oznacza, że musiałby pracować około 11 godzin dziennie codziennie.


Rezygnacja i pora na CS! - remedium na wszystko, tak jak nazywanie dzisiaj wszelakiej krytyki hejtem

#lekarz #polska #afera #polityka
reseted - >Kacprzyk miał w 2025 roku przepracować łącznie 3976 godzin, co oznacza, że...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reseted
reseted
Autor
16.06.2026, 12:21:31 via Android
  • 1
@przeciwko78 Jedno zdanie: prowadzone są czynności wyjaśniające przez prokuraturę. Jeśli wyjdzie, że wyłudził te pieniądze to powinien dostać wyrok i zakaz wykonywania zawodu - czyli zrobić w końcu coś co ukróci patologie okradania podatników, którzy łożą ciężkie pieniądze na wiecznie niedofinansowaną służbę zdrowia - ciekawe czemu niedofinansowaną, co?
  • Odpowiedz
reseted
reseted
Autor
16.06.2026, 12:43:18 via Android
  • 1
@przeciwko78 To, że faktycznie może być niedofinansowania to jedno, ale drugie jest też to, żeby sprawdzić czy może problemem nie są chore wynagrodzenia lekarzy oraz ich czas pracy, gdzie udają, że są w trzech miejscach na raz. Więc kwestia zarządzania, bo tutaj wydaje mi się, że pokutuje ciągle przekonanie jak na PRLowym zakładzie, że jak jest państwowe to niczyje i można rozkradać na lewo i prawo.

Przypominam to są pieniądze każdego
  • Odpowiedz

1284

Gdy 270 zł za godzinę to za mało: lekarze tworzą koalicje i chcę jeszcze więcej

Gdy 270 zł za godzinę to za mało: lekarze tworzą koalicje i chcę jeszcze więcej

Od 1 lipca wchodzą kolejne podwyżki dla kadry, a dyrektorzy placówek dostają w niektórych specjalizacjach żądania renegocjowania stawki na 320-340 zł za godzinę. Prowadzi to do sytuacji, gdy szpitale konkurują o lekarzy ofertą finansową. Zdaniem wiceprezydent, tworzą się często "koalicje" na rzecz w

airaG
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 16.06.2026, 08:07:42
  • 170
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    podatki
  • #
    pieniadze
  • #
    lekarz
reseted
reseted 16.06.2026, 10:28:31 via Wykop
  • 15
@kastrator2:

Tak się robi właśnie:

- oj nie wiem ile zarabiam, ale za mało
- muszę chodzić do pracy,
reseted
reseted 16.06.2026, 10:49:15 via Wykop
  • 3
@KiloEchoSierra: po to otwieram firmę, żeby nie mieć żadnych ograniczeń w zarobkach. Przecież to by było idiotyczne


@wooster: jak masz swoją prywatną firmę to rób co chcesz, problem jest taki, że szpitale to NFZ, czyli państwo/my za to płacimy, a wtedy to już jest żerowanie i wyzyskiwanie ogółu przez poszczególne uprzywilejowane grupy!
reseted
reseted 16.06.2026, 10:58:55 via Wykop
  • 2
@wooster: Fakt, pomysł nałożenia na wszystkich to mocno zamordyzmem trąca, ale w przypadku państwowych spółek, gdzie koszt ponosimy wszyscy jako społeczeństwo, to jest jak najbardziej pożądane i ukróciłoby patologie
reseted
reseted 15.06.2026, 17:54:05
  • 4
Mam wrażenie, że niektóre mecze to specjalnie mają dziwny przebieg i wynik, tylko po to żeby u----ć pewniaczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #bukmacherka #heheszki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reseted
reseted
Autor
15.06.2026, 17:58:30 via Wykop
  • 1
@JaTamNieWiem: już nie chciałem tutaj wplatać polityki, ale aż się prosiło, bo idealnie pasuje USA zajęły się organizacją to jak nic będzie jakiś insider trading ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
reseted
reseted 14.06.2026, 14:28:32
  • 6
#f1 cały wyścig na to czekałem xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1772

28 letni lekarz bez specjalizacji jest koordynatorem SOR i w rok zarabia 1.6mln

28 letni lekarz bez specjalizacji jest koordynatorem SOR i w rok zarabia 1.6mln

28-letni lekarz i radny zostal bez specjalizacji koordynatorem SOR. Jak to możliwe w takim wieku? Ktoś powinien zostac za to ukarany, i to nie powinien byc szpital lecz konkretne osoby. Nie pozwólmy by ta sprawa ucichła lecz trzeba jej się dokładnie przyjrzeć

danielbr3
z
wyborcza.pl
dodany: 13.06.2026, 13:26:42
  • 199
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    finanse
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    prawo
reseted
reseted 13.06.2026, 15:04:32 via Wykop
  • 80
Chyba powinniśmy sporządzić ranking topowych polskich kast, czołówka zacięta:

- Lekarze
- Politycy
- Deweloperzy
- Sędziowie/Prokuratorzy/Prawnicy
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

769

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

"Zdjęcie symbol". Posłowie koalicji nie wstali podczas minuty ciszy dla Nowaka

W czwartek Sejm uczcił minutą ciszy tragicznie zmarłego studenta Henry'ego Nowaka. Posłowie koalicji 15 października nie wstali jednak ze swoich miejsc.

Korda
z
dorzeczy.pl
dodany: 12.06.2026, 20:38:51
  • 243
  • #
    koalicjaobywatelska
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    polska
  • #
    uk
  • #
    imigranci
reseted
reseted 12.06.2026, 23:45:59 via Android
  • 146
Tak dla kontrastu ¯_(ツ)_/¯
reseted - Tak dla kontrastu ¯\(ツ)/¯

źródło: temp_file8778085295471264527

Pobierz
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

reseted
reseted 12.06.2026, 14:17:48
  • 0
Mirki i Mirabelki, jako że jestem zielony w temacie, a niedawno kupiłem sobie #szosa, prosiłbym o polecajki, które Waszym zdaniem najlepiej kupić, potrzebuje:

- bibsy
- koszulki
- kask
-
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

reseted
reseted
Autor
12.06.2026, 14:39:15 via Wykop
  • 0
@MoonlightSh: ja kupię, ale ktoś mógłby zapłacić XD
  • Odpowiedz
reseted
reseted
Autor
12.06.2026, 15:22:07 via Wykop
  • 0
@pp93: Dziękuję Ci bardzo! Co do SPD, boje się, że się wywalę i sobie swój głupi ryj rozwalę XD, dlatego przejściowo na sam start planuję platformy, żeby w ogóle oswoić się z samą szosą, bo to moja pierwsza, a jak już się rozjeżdżę to wtedy zakładam, że wlecą SPD
  • Odpowiedz
reseted
reseted
Autor
12.06.2026, 15:36:51 via Wykop
  • 0
pd-m540 + sm-pd22


@AlteredState: Dobry patent - dziękuję! Natomiast odnośnie ciuchów ogólnie, to najbardziej się obawiam o bibsy i dobór właściwej pieluchy, bo siodełko nie ma żadnej wyściółki, a że nigdy nie jeździłem z wkładką, to też nie wiem jaką wybrać czy na co w ogóle zwrócić uwagę w tej kwestii
  • Odpowiedz
reseted
reseted
Autor
12.06.2026, 15:44:38 via Wykop
  • 0
@bordoprzekletywzielonkezaklety: Dzięki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
reseted
reseted
Autor
12.06.2026, 15:54:15 via Wykop
  • 0
Wybór bibsow to nic w porównaniu do wyboru wygodnego siodełka ;)


@AlteredState: A to nie jest tak, że jak masz wkładkę, to wtedy siodełko już nie ma takiego znaczenia?
No ja j---e! (╯°□°)╯︵ ┻━┻ XD
  • Odpowiedz
reseted
reseted
Autor
12.06.2026, 16:13:10 via Wykop
  • 0
siodełko ma kluczowe znaczenie. Musisz dobrać pod rozstaw swoich kości kulszowych.


@pp93 Naiwnie liczyłem, że to, które przyszło z szosą będzie spoko, bo i tak będę miał wkładkę - cały misterny plan w p---u ( ͡° ʖ̯ ͡°) W takim razie, jak dobrać właściwe siodełko i znowu, jakiej firmy? Czy w ogóle da się je dobrać poprawnie na zasadzie pomiarów? Czy koniec końców i tak rozbija się
  • Odpowiedz
reseted
reseted
Autor
12.06.2026, 17:19:14 via Wykop
  • 0
@pp93: Mam taką nadzieję, bo przy poprzednim rowerze, a zakładam, że tak jest z wszystkimi siodełkami, jak kupiłem nowe, to przez pierwsze jazdy miałem ochotę je wywalić - dlatego tutaj też na razie nic nie zmieniam, tylko sprawdzę w praktyce jak się sprawuje to co mam.

Co do firmy siodełka to ja mam np podróbkę selle Italia slr z ali, ale wiedziałem mniej więcej jaką szerokość siodła potrzebuję. Sporo ludzi
  • Odpowiedz
reseted
reseted
Autor
12.06.2026, 17:20:30 via Wykop
  • 0
wycieczka do Decathlon

@palomin_o: Z jednej strony lubię robić zakupy przez Internet, bo mam tyle czasu ile chce na zastanowienie się czy coś mi pasuje czy nie, ale z drugiej strony na miejscu mogę przemacać i sprawdzić czy mi coś podoba czy nie, także dobra myśl, dzięki!
  • Odpowiedz
reseted
reseted
Autor
12.06.2026, 18:01:36 via Wykop
  • 0
@Paczek_w_masle: Dziękuję bardzo! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.02.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 05.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.02.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 13.04.2024

    Mikroblogger
  • Koder
    od 28.04.2026

    Koder

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking