Wpis z mikrobloga

Obejrzałem #gromda z odtworzenia, nie widziałem jeszcze #wotore więc nie ma porównania, ale ogólnie uważam że #boks nawet na gołe pięści będzie bardziej nudny niż #mma . Oczywiście co kto lubi - na gromdzie było więcej akcji niż w klasycznym boksie, mniej się opłacała obrona stąd więcej się działo. Stąd lepiej się oglądało niż boks zwykły.
Spodziewałem się chuliganki, okazało się że każdy tam ma jakieś doświadczenie sportowe + jednak to jest z zasady boks i każda walka miała sportowo niezły poziom + emocje spowodowane tym, że trudniej się bronić.
Mam nadzieję, że na gale boksu na gołe pięści nie zaczną się pchać bokserzy z boksu klasycznego - boks bez rękawic będzie super do oglądania jak będą się bić Sebixy z jako-takim wyszkoleniem pokroju zwycięzcy. Gromadzki, którego widziałem parę razy na zwykłych galach i na tych galach reprezentował poziom cepeliada, tutaj wyglądał jak profesor xD Ale i jego walka była najnudniejsza ze wszystkich moim zdaniem.
W finale moim zdaniem ten przegrany zapomniał po prostu że garda nie jest tak efektywna / nie potrafił jej porządnie trzymać jak np Gromadzki, stąd Sebix się przebił i go powalił. Jak wejdą zwykli zawodnicy i przyzwyczają się do braku rękawic, to nuda zabije ten sport - oby #borek przypilnował by tak się to nie skończyło.
W sumie polecam, póki co fajnie się ogląda tą krew.
#sportywalki
  • 2