Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Muszę trochę ponarzekać, no.... już trzecia Częstochowa zabrana, tęskno mi za Stradomiem, siódemeczką i kręceniem. (,)
Nie żeby na złe mi to wychodziło, bo wskakują służby za pomocnika kolejne ale no tak jakoś feels mnie dopadł ba myśl, że już dawno mnie tam nie było.

Chciałbym Wam również przedstawić mojego nieodzownego towarzysza każdej podróży - czy to służbowej, czy prywatnej chociażby na piwo i inne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trybuszon, który mam jeszcze za czasów sommelierskich wiernie trwa przy mnie i pomaga w trudnych, często podbramkowych sytuacjach (). Jest wielofunkcyjny. Może otwierać piwo, wino, różne puszki jeśli chcesz, a nawet może być przydatny w samoobronie ( ʖ̯)


Dobra. A teraz garść newsów. Kekłem trochę z ogłoszeń na stronie IC, bo tak jak kiedyś oferował pracę poprzez ogłoszenie naboru na licencję, którą opłacą, potem z promesą zatrudnienia po zdaniu licencji, którą musiałeś sam opłacić, tak teraz wrzucili ogłoszenie o naborze na świadectwo ze zdaną już licencją. Za chwilę to będą chcieli już świadectwo i własną lokomotywę xdd

Ciekawe co to z tego naboru będzie....( ͜͡ʖ ͡€)

Czwarta sprawa.


Ogłaszam mini kąkurs na pomysł bez żadnych nagród, a co!
Zaproponuj co ma się znaleźć na następnym zdjęciu do wpisu na moim tagu. Byle było to w granicach rozsądku i z zachowaniem w miarę zasad bezpieczeństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A dziś\/
81106 MEWA pasażer
09:43 Poznań Główny - Warszawa Grochów 14:02
17008 VARSOVIA pomocnik
15:53 Warszawa Grochów - Poznań Główny 19:21
(16:04 Warszawa Wschodnia)

#atencyjnymaszynista #100twarzykolejarzy #kolej #pociagi #pkp #intercity #podroze #poznan #warszawa i #konkurs xD
Pobierz Pociongowy - Muszę trochę ponarzekać, no.... już trzecia Częstochowa zabrana, tęskno ...
źródło: comment_1591690807cuI6tGtT7PdyUQYmMO4d3b.jpg
  • 10