Wpis z mikrobloga

Mam w pracy duży zespół do odpowiadania na maile użytkowników, ostatnio popatrzyłem jak pracują i okazuje się, że mają zestaw standardowych odpowiedzi na problemy w formie pliku .doc, z którego kopiują odpowiedzi XD Szybki risercz i właśnie tworzę u siebie w outlooku narzędzie do szybkiego odpowiadania przy pomocy tzw. szybkich części. Teraz pytanie, jak to dodać u wszystkich osób obsługujących skrzynkę, gdzie wpływają maile od użytkowników? A może pojawi się to automatycznie u wszystkich podpiętych do tej skrzynki?

#microsoft #outlook #mail #email #komputery #biuro #pracabiurowa #excel #obrazekdlazwiekszeniaatencji
Pobierz pogop - Mam w pracy duży zespół do odpowiadania na maile użytkowników, ostatnio popat...
źródło: comment_1591690858mMu5BqxkHQs0fAOkt3vqgz.jpg
  • 3
@pogop: zaciekawiles mnie i zrobilem szybki risercz...
u kazdego w skrzynce samo sie nie pojawi, te szablony trzymane sa lokalnie na komputerze. Mozna by je synchrnizowac automatycznie na przyklad przez login script jesli pracujecie w domenie. Wydaje mi sie ze to przerost formy nad trescia i osobiscie polecam zespolowy OneNote na SharePoincie gdzie kazdy ma dostep i robi sobie kopiuj wklej lub uzywa funkcji Email Page bezposrednio z OneNote.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wieniu: no jest to jakieś rozwiązanie, ale szybkie części są lepsze. Trzeba to dodać u zaledwie 6 użytkowników, więc nie jest to jskis wielki problem. Aczkolwiek szkoda, że się to nie synchronizuje. Swoją drogą, ja odpowiadam na wiadomości przysyłane przez Facebooka, wielokrotnie mniej ich jest, i rzeczony Facebook ma skrzynce odbiorczej bardzo wygodne narzędzie do udzielania standardowych odpowiedzi. Każdy dodany użytkownik skrzynki ma od razu do nich dostęp.
@pogop: nigdy nie uzywalem Szybkich Czesci (w ogole jakie to polskie nazwy dziwne :D). Za to caly czas uzywamy OneNote, jest mega wygodny do prowadzenia zespolowej pol-pficjalnej dokumentacji, na przyklad pozwala wyszukiwac tekst na obrazkach. Wiec jak ktos umiesci zrzut ekranu to pozniej inna osoba nie powinna miec problemu ze znalezieniem tego.