Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ciap: W pierwszej chwili myślałem że jaja sobie robisz z tą żywicą sojową. Ale sprawdziłem i rzeczywiście. Czyli brać photona?
@fishery: no sam korzystam z "wegańskiej żywicy" ( ͡° ͜ʖ ͡°); jest bardziej elastyczna niż klasyczna żywica i mniej śmierdzi. Do tego łatwiej ją zmyć z wydruków, bo woda z płynem do mycia naczyń w myjce ultradźwiękowej wystarcza.

Możesz śmiało brać photona (ale zwykłego albo S, z ma mniejszą rozdzielczość i dużo mniejszy build plate), na początek jest super, a jakość będą ograniczać tylko pliki i twoje
@fishery: mam to urządzenie, ale kupiłem na jakiejś chińskiej promocji za <500zł.
ogólnie fajna maszynka, bo nie babrasz się z żywicą i jej czyszczeniem, ale kompletnie nie jest to wymagane.
Ja mam myjkę ultradźwiękową, i powiem ci, że i tak z niej korzystam do czyszczenia wydruków mimo posiadania wash&cure.

Druga sprawa to kwestia utwardzania. Teraz nie ma problemu, bo wystawiasz druk na taras/balkon na 10 min i jest po sprawie, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ciap: Różowa ma cały tabun terrariów, cześć z doświetlaniem UV tak więc pozostaje myjka. Coś jeszcze brać pod uwagę przy pierwszych zakupach?