Wpis z mikrobloga

A wiec
Rano o 13 wstaje zbieram szoty i piszemy do agnieszki i roketsa
Oszczerstwa
Publikowanie danych osobowych
Pokszywanie prywatnych wiadomosci
Numery telefonow
Zdjecia i wyzwiska obcych lasek
Naruszenie dóbr osobistych Jak by nie bylo nie wazne czy walil ktos agnieszke Zlinczowal ja publicznie i tych co niby ja pukali

Niebjestem jakims rycerzykiem ale wkurzyl za to ze gosie wywalil do spania cpun jeden

Jak dobrze pojdzie tucznik ladnie beknie bo robi to przy 2-3k ludzi od 4h? Zlamal chyba #rodo ktos z #prawo by sie przydał

Obrazek dla równowagi
#danielmagical #patostreamy
Pobierz arickzer0wy - A wiec 
Rano o 13 wstaje zbieram szoty i piszemy do agnieszki i rokets...
źródło: comment_1592091069Eq8rWhI2F3DkoE4qzdpQt9.jpg
  • 17
@arickzer0wy rodo srodo, a w korespondencji byl stroną z tego co widziałem ale na naruszenie dobr czy zniesławienie to się łapie jak nosaczita za banan ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@arickzer0wy: Jeśli chodzi o prawo karne to policja czy prokuratura nie zajmuje się z urzędu takimi pierdołami jak wysrywy naćpanego gościa na internecie wobec jakichś anonimowych postaci. Jeśli zgłoszą to na policję powiedzą im, proszę założyć temu panu sprawę z powództwa cywilnego o odszkodowanie. Jeśli to zrobią to mają wygraną sprawę na bank, ale wątpię że będą się w to bawić bo taka sprawa też kosztuje, w przeciwieństwie do spraw dotyczących
@arickzer0wy: teraz to ma wygraną sprawę na 100% przecież przed tysiącami ludzi został wplątany w jakąś seks aferę, upublicznione zostały jego zdjęcia, prywatne wiadomości, to jest 100% wygrana, z adwokatem też może się dogadać że adwokat skasuje jakiś % odszkodowania i tyle. Gdybym to był ja, nie wahał bym się ani chwili.