Wpis z mikrobloga

Cześć, robimy potężne ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rozdajo z okazji nadchodzącego dnia ojca.

Zwycięzca zostanie ogłoszony w poniedziałek po godzinie 22.00

Do wygrania:

ADNAN B. Ambre Noir dla #niebieskipasek

Wysyłka oczywiście na nasz koszt.

#promocja z okazji dnia ojca:

Woda toaletowa ADNAN B. Ambre Noir w cenie 79zł
Woda perfumowana ADNAN B. Arcade Noir w cenie 89zł

Akcja trwa do 23.06.2020, bądź do wyczerpania zapasów.

Zapraszamy na adnan.pl

#zielonki też biorą udział!

Powodzenia!

#perfumy #niebieskiepaski #rozowepaski #adnan #sklepyinternetowe #zakupy #zadarmo #prezent #cebuladeals #kodyrabatowe #mirkolos
Pobierz
źródło: comment_1592130702YQtrqlBKHzbulbvR0VEcIZ.jpg
  • 41
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adnan_pl: zamowilem za pieniądze... Mam nadzieję że dodacie próbki innych zapachów ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam nadzieję ze nie będę zalowal zakupow ;D chwalony na wypoku skusil mnie( ͡ ͜ʖ ͡) ps. Zam nr 754
#!$%@? to jak najtańszy marketowy Brutal, nawet jako woda po goleniu się nie nadaje. Czuć taniość


@thePiter: Dziwne bo w Brutalu nie czuc taniosci
i zazwyczaj ludzie z zagranicy ktorzy nie czuli nigdy tego zapachu na jakims zapitym zulu mowia ze to dobre oldschoolowe perfumy
@eric2kretek: :D Panią Walewską też się zachwycają?

A więc właśnie dla takich ludzi jest Adnan B. Nie zrozum mnie źle, noś jeśli Ci się podoba, ale jednak perfumy to jedna z niewielu rzeczy które się nosi bardziej dla kogoś niż dla siebie. Nie czułbym się komfortowo wiedząc, że wszyscy w pomieszczeniu woleliby żebym wyszedł, bo #!$%@? ode mnie tanim, duszącym gównem z marketu. A właśnie taki jest Adnan B.
A więc właśnie dla takich ludzi jest Adnan B. Nie zrozum mnie źle, noś jeśli Ci się podoba


@thePiter: No mi sie nie podoba bo jest zbyt w damska strone XD Moze zapach nie gral z twoim PH skory bo kolezanki sie zachwycaly jak byla zimowo/wiosenna pora roku i szczerze mowiac nic mnie nie dusilo w tym zapachu, ani nie walil sztucznoscia