Wpis z mikrobloga

Trochę mnie to irytuje że pisowskie trolle bronią typa i idą w zapartę, zostaliście zaorani, nie ma żadnej ideologii, nie ma żadnej nauki masturbacji dla dzieci, NIC

Że też wy naprawdę nie macie choć odrobiny poziomu w tej sytuacji, jakiegoś instynktu samozachowawczego to to jest dla mnie absolutnie niepojęte, pierwszy raz widzę takie szambo.

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu #polska #wybory #polityka #4konserwy
  • 14
@kurczok: Zresztą. Tragedię, masakry, pogromcy mimo zainteresowania i tak istnieją. Bo to zainteresowanie jest najzwyczajniej nieskuteczne i prewencja nie działa. Zaufanie do służb państwa to wychylanie lba z okopu i usypianie czujności.
@fenis:

Społeczeństwo, czyli kto? I jak niby ma się interesować?

Wiesz, teraz jest tak, że jak dziecko w przedszkolu, albo pierwszej klasie powie "a tata mówi, że na katolicy to zwierzęta i uczy mnie strzelać do nich z dwururki", to wzbudzi to co najmniej zainteresowanie pedagoga a być może kuratorium. A zapewniam Cię: powie.

Zresztą. Tragedię, masakry, pogromcy mimo zainteresowania i tak istnieją.

Kradzieże i morderstwa też istnieją, w związku z
@kurczok: Chyba w Twoim wymarzonym świecie. Najpewniej nie masz dzieci, bo od ok 4ech lat potrafią dość zwinne konfabulowac. A nawet jeśli okaże się prawda, jak zareaguja służby? Zawina rodzica?
Tak się zastanawiam, czy opłacałoby mi się płacić prywatnej firmie, która oferowałaby mi usługę zlapania mordercy po moim zabiciu, albo zlapania złodzieja, gdy mi okradł dom miesiąc wcześniej.
@fenis: Owszem mam, a moja żona przez 15 lat była nauczycielką, w tym szkolnym pedagogiem. Ty za to nie masz bladego pojęcia, jak ten system działa. I nie brnij dalej, bo się pogrążasz ;]
No, zastanów się, kto by zapłacił tej prywatnej firmie więcej : złodziej który ukradł Ci pieniądze, czy Ty, który nie masz już pieniędzy, bo złodziej Ci je ukradł? :]
Owszem mam, a moja żona przez 15 lat była nauczycielką, w tym szkolnym pedagogiem


@kurczok: Dlatego bronisz tego systemu, proste. Masz z niego zysk. Jak "działają" pedagodzy, wiadomo nie tylko z wykopu. I szczerze powiem - lepiej się tym nie chwal.

No, zastanów się, kto by zapłacił tej prywatnej firmie więcej : złodziej który ukradł Ci pieniądze, czy Ty, który nie masz już pieniędzy, bo złodziej Ci je ukradł? :]


Pod
@fenis: Do gazet trafiają tylko te przypadki, kiedy nie działają, czyli jeden na sto, może jeden na pięćdziesiąt. Jak już wspomniałem - bladego pojęcia nie masz, jak to funkcjonuje, co nie dziwi, bo byś tych bredni nie wypisywał ;]. Swoją drogą, państwowa edukacja by Ci się przydała, to może zacząłbyś odróżniać czas przeszły od teraźniejszego (to apropos cytatu)

Nie ważne, ile firm istnieje, którejkolwiek byś nie wybrał, klient, który ma więcej
Nie ważne, ile firm istnieje, którejkolwiek byś nie wybrał, klient, który ma więcej pieniędzy zawsze przebije tego, który ma mniej


@kurczok: Jako, że sam prowadzę firmę, zdecydowanie się z tym nie zgodzę

Do gazet trafiają tylko te przypadki, kiedy nie działają, czyli jeden na sto, może jeden na pięćdziesiąt. Jak już wspomniałem - bladego pojęcia nie masz, jak to funkcjonuje, co nie dziwi, bo byś tych bredni nie wypisywał ;].


Tak
@fenis: ograniczają Cię złe lewackie przepisy, mój drogi.
Acha ;] To Ty, lub Twoi koledzy uczycie dzieci, że katolicy to zwierzęta i rozumiem, że nigdy pedagog nie zareagował? XD
A widzisz, a nie zrozumiałeś "była" w cytacie i coś tam mędzisz, że mam zysk z systemu.