Wpis z mikrobloga

@muchabzz: @Matt3rs: Robiłem w markecie budowlanym to widziałem swoje. Był typ co kupił 2 palety płytek i je woził passatem przez pół dnia robiąc chyba z 5 kursów tam z powrotem bo mu szkoda było transport na 20 KM zapłacić. Ale absolutnym hitem była rodzinka która przyjechała jakimś Fordem od szwagra żeby kupić wannę do masażu. No i zonk bo za cholerę tego nie wsadzisz a drzwi tylne podobno zepsute
@muchabzz: To w mniejszej wersji mój tate zawsze łapie ból dupy, jak np. chce kupić truskawki, a jedziemy moim autem i powiem, że "no tą łubiankę co ostatnio kupowaliśmy w niej truskawki miesiąc/kwartał/rok temu, to #!$%@?łem bo mi się walała po samochodzie" xD No nie sposób przetłumaczyć, że te trzy złote to mu dołożę nawet do tego drewnianego koszyka, a bujać się z tym cholera wie ile czasu, żeby się walało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@muchabzz: Kiedyś tak pojechałem do punktu odbioru Ikei w Opolu. Golfem 4 po fotel. Oczywiście sam. Bardzo się zdziwiłem, gdy okazało się, że wszedł dosłownie na milimetry po zdjęciu części kartonowej obudowy z zagłówka. Spodziewałem się, że będzie dużo więcej luzu. Drugi raz zdziwiłem się przy wyciąganiu - pomimo wcześniejszego dokonania cudu logistyki i transportu, okazało się, że samodzielne wyjęcie jest jeszcze trudniejsze, na pograniczu niemożliwego. Kombinując i szarpiąc się z
@muchabzz taka historia, wujek chcial kupić tv płaski, a że nie ma samochodu to poprosił rodziców moich o pomoc. Pojechali, kupił sobie jaki chciał i dawaj ładują na tylne siedzenie. Problem w tym, że teraz brakło miejsca dla wujka xD podumali, pomyśleli... dawaj Włodek do bagażnika xD wujek sie położył tam i tak jada. Nagle za nimi pojawił się TIR i kierowca zauważył wujka leżącego w bagażniku xD patrzy zdziwiony, a wujek
@tellet: To jest akurat raczej normalne. W niektórych krajach jest kaucja za puszki i butelki plastikowe i ludzie je oddają. Zwykle to mniej niż 3 zł. Nawet w bogatych krajach.