Wpis z mikrobloga

"Skoro temat LGBT zrobił się taki centralny w kampanii wyborczej w Polsce, polecam uwadze spot wyborczy zachęcający Rosjan do głosowania w referendum za zmianami w konstytucji, które mają zresetować licznik kadencji Putina tak, by mógł pozostać carem do późnej starości.
Nie chcesz takiej Rosji? Głosuj za. Para homoseksualistów - w tym jeden ucharakteryzowany tak, by budzić maksymalną odrazę targetu - odbiera adoptowane dziecko z sierocińca, ku przerażeniu pań opiekunek. A gdzie jest moja mama? To jest twoja mama - ten, który trzyma gotowy fioletowy kostiumik z frędzelkami dla chłopczyka.
Film (link w 1. komentarzu) zrealizowała agencja należąca do Jewgenija Prigożina, znanego poza tym z prowadzenia farmy trolli IRA oraz prywatnej armii "Wagner", która zabija od Syrii po Libię i Afrykę Środkową tak, by Kreml mógł łgać, że to nie on.
Piszę o tym, żeby prezes Kurski wiedział do kogo się zwrócić, gdyby chciał kupić prawa autorskie i wykorzystać ten pomysł w DTV, zamiast zżynać z Rossiya-1 jak do tej pory, bez płacenia należnych tantiem.
A tak przy okazji, kasą zdefraudowaną przez Putina nadal zarządza i obraca szef petersburskiego Banku Rossiya Jurij Kowalczuk (starszy na zdjęciu), żyjący w buduarowo-pluszowo urządzonym apartamencie 607 m2 za miliard rubli, który ma na współwłasność ze swoim, eee, dyrektorem, młodszym o cztery dekady Dymitrem Mansurowem.
Mansurow wypływa w co trzeciej spółce wokół Kowalczuka - przypominam, skarbnik Putina - ale jest tak dyskretny, że nie znalazłem lepszego zdjęcia, niż takie paszportowe.
Nie mam do tych panów pretensji za mieszkanie na kocią łapę, tylko za to, że są gangsterami, krwiopijcami z miliardami $ na kontach wyssanymi z własnego narodu i paru sąsiednich oraz za hipokryzję, bo jednak reżim, którego są sworzniem, to jest piekło dla LGBT, chyba, że z taką forsą.
I dlaczego mnie to nie dziwi - w końcu ewidentnie antysemicką narrację o mackach Sorosa opracowało na zlecenie Orbana dwóch nowojorskich spin-doctorów o nazwiskach Birnbaum i Finkelstein."


https://www.facebook.com/marcinrey/posts/10218074180750608

#neuropa #rosja #bekazprawakow #bekazpisu #konfederacja #lgbt #homoseksualizm #polityka #orban #wegry #putin
Pobierz naczarak - "Skoro temat LGBT zrobił się taki centralny w kampanii wyborczej w Polsce,...
źródło: comment_1592229793NuIXGrtZRW8PKJp3iLLjuU.jpg
  • 2