Wpis z mikrobloga

@Leniek: Idź na jakieś studia albo po prostu zacznij myśleć, to dowiesz, przecież te informacje są ogólnie znane. Promieniowanie Gamma jest szkodliwe ale nadal jest używane np. prześwietleniachI ludzie jakoś z tym żyję, podobnie z elektromagnetycznym no ale trzeba jakieś normy przestrzegać a z tymi normami mamy ostatnio różnie było przepisy co chwilę normy podnoszą a dowolna osoba która na temat poruszę jest wyzywany od folia żyje, zobacz sobie jak wyglądały
Idź na jakieś studia albo po prostu zacznij myśleć


@q12: xDDDDDDDD pracuje jako inzynier telekomunikacji

Zamiast zrzucac na mnie szukanie argumentw twojej tezy, to najpierw podaj mi jaki mechanizm wedlug Ciebie ma powodowac wplyw na zdrowie, chlopski rozum to nie argument
@q12: chce okreslic czy mozemy merytorycznie podyskutowac, czy bedziesz sie odwolywal do chlopskiego rozumu zamiast podac mechanizm za pomoca ktorego EMF ma oddzialywac na ludzki organizm
mechanizm


@Leniek: szereg mechanizmów

masz w organizmie miliony komórek mam wymieniać wpływ na nie?

przecież Ty masz zamknięty umysł i uważasz że jak jesteś inż telekomunikacji to wiesz wszystko o temacie

typowy koleś co wszystko wie i pełna szklanka

nie chce mi się gadać z takimi typami
dalsze argumenty zbyjesz że głupota albo że na studiach nie mówili, już gadałem z takimi ludźmi , żal mi was
@q12: aby nastapilo do stresu oksydacyjnego na skutek EMF musiaoby byc to promieniowanie o czestotliwosci kilka rzedow wyzszej (promieniowanie jonizujace) niz nawet najwyzszy Band dla 5G mmWave