Wpis z mikrobloga

Mirasy, czytam od jakiegoś czasu co tam słychać na #tinder i się zastanawiam, czy jest sens to instalować. Nie wiem, czy trochę nie #!$%@?, że same p0lki, bo mam dwie całkiem spoko koleżanki, które na tinderze bywają. Problem jest taki, że nie mam kwadratowej szczęki i hunter eyes xD więc self esteem może jebnąć motzno. Jak uważacie?

Instalować?

  • Tak 44.1% (45)
  • Nie 55.9% (57)

Oddanych głosów: 102

  • 19
@taki_typa: jest sens

oczywiście 99% par to będzie strata czasu, już nie wnikając czy jaśnie pani księżniczka nawet nie raczy odpisać, będzie pisać jakby musiała płacić 1000zł za każdą literę wysłaną do Ciebie bądź po randce cię zghostuje, ale ten 1%

xD w końcu trafisz na wartościową babkę. będzie ciężko, bardzo ciężko. potrwa wiele miesięcy, ale kiedyś, na pewno się uda ʕʔ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@taki_typa: Kiedyś widziałem ten termin i rozbawił mnie bardziej niż hunter/prey eyes więc tak do dorzuciłem - żartowałem oczywiście wcześniejszym wpisem. Założyć i spróbować zawsze możesz tylko nie opieraj na opini różowych swojego poczucia własnej wartości bo nie tędy droga :)
@ortopliss: Jeszcze nie założyłem :| Czekam na zdjęcia od koleżanki (fotograf). Trochę się tylko cykam, że będzie "towar niezgodny z opisem" xD Ale jak założę i będę miał jakieś wnioski to będę wołał
@taki_typa: ja 95% odrzucam: brak opisu, 420, tylko insta albo jakieś snapchaty, 'rzadko odpisuję', 'jestem wierząca', 'zabaw mnie', 'nie piszę pierwsza' oraz odrzucam takie gdzie laska opisuje siebie w superlatywach zamiast fakty o sobie <- niech dadzą mi to sprawdzić.
W ciągu 4 dni miałem jakieś ~35 matchy i 70 lajków w kolejce - nie mam kogo swipować już, taki wybredny jestem XD
Ogólnie to jest dziwny ten tinder, trzeba nauczyć