Wpis z mikrobloga

Dzień 587 korekty na #bitcoin ( ͡º ͜ʖ͡º) #zpamietnikabitcoinowca - "oh shit here we go again AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA"
#kryptowaluty #kryptokomedia #heheszki #humorobrazkowy #kryptoheheszki
100x - Dzień 587 korekty na #bitcoin ( ͡º ͜ʖ͡º) #zpamietnikabitcoinowca - "oh shit he...

źródło: comment_1592424305KaaMmqyY1EhGYPx8Pow8U7.jpg

Pobierz
  • 12
@fervi:Cały czas słyszę o umierających szitkojnach i tylko wygląda na to, że one umrzeć nie chcą, a wręcz nawet więcej się dzieje, niż w społeczności BTC.


@kamil-wasniewski: Mi to wygląda na ostatnie podrygi zdechłej ostrygi ( ͡º ͜ʖ͡º) swoją drogą pamięta ktoś o Oyster? swego czasu Scamelcio #!$%@?ł sporo mirków w to gówno, wszyscy poznikali z tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
UczesanyPedryl - > @fervi:Cały czas słyszę o umierających szitkojnach i tylko wygląda...

źródło: comment_1592426808nodIJZghKciR87id6TWXHM.jpg

Pobierz
@fervi: Steam przynajmniej miał jakąś rozpoznawalność w społeczności. Z takiego Zapread nikt się nie śmieje, bo praktycznie nikt o nim nie słyszał. Nie znam ani jednego projektu opartego o BTC, który okazałby się sukcesem oraz zwiększał adopcję tej kryptowaluty.
Co prawda jest trochę osób z branży twierdzących, że głównym zadaniem Bitcoina jest Store of value, ale ja w gruncie rzeczy tego nie kupuję i uważam to za zakłamywanie rzeczywistości.
@kamil-wasniewski: Oczywiście, że miał, ale to zasługa znanych osób, które czerpały w #!$%@? hajsu. Tego na Zapread nie da się zrobić, więc będzie miał mniejsze obroty. Natomiast z czasem Steem musi upaść, to jest wpisane w ten system. Zapread nie musi
@kamil-wasniewski: To zależy czy się rozwinie i na ile. Lubię o tym myśleć jak o dawce darmowego narkotyku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Są osoby, które właśnie na Zapread zarobiły pierwsze satoshi w ogóle. I to jest moim zdaniem dobrym startem, bo oczywiście możesz napisać, że chcesz zacząć z Bitcoinem i na Reddit dostaniesz pewnie z 10 dolarów na start.

Sam na Steem zapraszałem osoby (co zapewne wiesz).