Wpis z mikrobloga

@REMIR3X: Od dawna wiadomo, że to co wcześniej wyciekło nie zawierało zakończenia. Teraz wyciekł cały finał, plus dwa ponad dwugodzinne gameplaye
@Kipciu: To będzie drama generacji. Fani jednynki dla swojego zdrowia psychicznego powinni udawać, że ta gra nie istnieje, a historia skończyła się na pierwszej części xD
@Roneth: Ja mam ps4 i dwójkę ogram, ale niedawno odkurzyłem po dłuższym czasie konsolę i teraz ogrywam spider mana, death strandng, na switchu xenoblade chronicles, a na kompie personę 4 golden. Dopiero jak je skończę, to się zabiorę za tlou, zdąży stanieć do tego czasu. Zarażeni ciągle są, chociaż chyba teraz gra bardziej opiera się na walce z ludźmi. Mimo, że fabuła raczej słaba, a zachowanie bohaterów często idiotyczne, to i
@xyzd: To jest na serio? Jeśli tak to w życiu w to nie zagram xD Tyle na to czekałem i nie przeszkadzały mi żadne wątki homo, ale ta fabuła z opisu brzmi jak mega gniot i aż wygląda na fake.
@maxwol: Wszystko prawda, zakończenie jest znane od tygodnia, sporo osób nie chciało w nie wierzyć. Fabuła to żart z fanów jedynki. Za godzine mogę podesłać filmiki z zakończenia jak coś, bo teraz nie mam czasu. Dodam jeszcze, że w grze jest miedzy innymi

@xyzd Boże, jak te animacje w walce sztucznie wyglądają XD gdybym coś takiego zobaczył, spodziewalbym się jakiejś superbohaterskiej gry