Wpis z mikrobloga

@Trajforce UWAGA GRA MA BŁĄD PODKREŚLAM, GRA MA BŁAD NA PREMIERĘ
Chyba będę musiał anulować zamówienie xD.

Co do fabuły, zobaczymy może mi się nie spodoba kto wie, pogramy ocenimy. Recenzje userów pierwszego dnia po tym jak gra była hejtowana od pierwszego zwiastunu za LGBT to nie jest dla mnie miarodajna ocena. Możliwe, że jest źle ale narazie nie ma dla mnie wiarygodnych dowodów.
@Medonix: 7 lat czekania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do fabuły, zobaczymy może mi się nie spodoba kto wie, pogramy ocenimy. Recenzje userów pierwszego dnia po tym jak gra była hejtowana od pierwszego zwiastunu za LGBT to nie jest dla mnie miarodajna ocena. Możliwe, że jest źle ale narazie nie ma dla mnie miarodajnych dowodów.


jak tam granie jako Senator Armstrong?
@Trajforce

jak tam granie jako Senator Armstrong?


No nawet nie odpowiem bo nie wiem co ty do mnie piszesz.

Jakbym na wszystkie bugi miał reagować no to nie grał bym w gry bo nie znam takiej bez nich.
@Kuba1005: xD #!$%@? opinie ludzi którzy mają pewnie problem z jakimś elementem fabuły i nawalają 1. Wszyscy #!$%@? siebie jesteście warci na tych portalach jak dajecie #!$%@? o oceny. Manipulowane w każdą stronę, przez portale typu kotaku i przez baranów prawackich płatków śniegu, albo lewackich głupich aktywistów którzy dają np. standupowi 1 bo powiedział brzydkie słowo na n.