Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie,
mój Huawei P20 doprowadza mnie do #!$%@?. Wiecznie ma fazy że się wyłącza co chwile, blokuje się i już go nie można odblokować bez podłączenia do ładowarki, no ewidentnie coś się w nim psuje. No i nie wiem, czy ładować się w Xiaomi Redmi 8T i znowu w Androida, z nadzieją że przetrwa chociaż 2 lata, czy może w Apple z IOS np 7, bo nie chce też za dużo wydać? Macie coś godnego polecenia?

Ewentualnie czy mieliście może podobne problemy z telefonem?
#huawei #xiaomi #apple #telefony #smartfon #ios #android
  • 16
@ATLETICO: do takich wymagań nie baw się w używane tylko nówkę 7 sobie weź. pamiętaj, że iPhone nie ma slotu microSD i przemyśl sobie ile Ci potrzeba pamięci. jest chmura zawsze w razie czego no ale nie każdy chce tego używać. Apple daje za darmo trochę miejsca w chmurze.
@ATLETICO: do takich wymagań nie baw się w używane tylko nówkę 7 sobie weź. pamiętaj, że iPhone nie ma slotu microSD i przemyśl sobie ile Ci potrzeba pamięci. jest chmura zawsze w razie czego no ale nie każdy chce tego używać. Apple daje za darmo trochę miejsca w chmurze.


@GrindujTopy: raczej nie za wiele, muzyki słucham na streamingach, zdjęcia trzymam w chmurze, jedyne co zgrywam to czasem jakies pliki pdf