Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może posiada wiedzę czy są limity stopów w danej komórce S2 14 poziomu? Bo zaakceptowano mi nominację na osobnej komórce 17 poziomu i nie pojawił się stop, obok jest inny istniejący już stop. Równocześnie nie pojawił się w tym miejscu portal w ingressie, pomimo że zawsze po zaakceptowaniu pojawiał się. Ktoś mógłby mi wyjaśnić?
#pokemongo #wayfarer
  • 6
@Trihexa666: zawsze działa. Nie wiem czy stare portale kiedyś nie miały reguły 20m, ale teraz jak już jest zaakceptowany i jest w ingressie to możesz przesunąć jeden na drugi. Na Intel ingress masz nakładki specjalne gdzie zaznaczony jest okrąg o promieniu 20m i możesz co do milimetra postawić nowy portal tak, żeby wszedł do gry.
@Trihexa666: teoretycznie musisz mieć dystans 20m od innego portalu w ingressie i na s17 przypada teoretycznie 1 pokestop w pogo. jednak są wyjątki. u siebie zrobiłem 3 pokestopy w 1 komórce s17 i to bez przesuwania. nie wiadomo jak to do końca działa. jednak by coś dodawać musisz to sprawdzać na mapach ingressa. proponuję tu zerknąć. https://intel.ingress.com/
jest także do tego wtyczka o nazwie wayfarer+ działa na chrome. pokazuje nam oprócz