Wpis z mikrobloga

oho. dostałem mute'a za informowanie, że jazda hulajnogą elektryczną jadącą powyżej 25 km/h wymaga ubezpieczenia i kupowanie tanich chińskich sprzętów bez homologacji jadących z prędkością porównywalną do słabszego samochodu może skutkować wypadkiem ze względu na brak homologacji i słabą jakość podzespołów. jak ci ludzie są #!$%@? to ja nie mam słów. to tak jakby jechać samochodem bez prawka, rejestracji i oc. niech ktoś z rządzących się za to zabierze zanim debil jeden z drugim spowoduje wypadek i umrą niewinni ludzie. kary powinny być bardzo wysokie. ci ludzie aby oszczędzić parę złotych na legalny i sprawdzony sprzęt bedą ryzykować zdrowiem i życiem ludzi postronnych.
#aliexpress #hulajnogaelektryczna #motoryzacja
paul43 - oho. dostałem mute'a za informowanie, że jazda hulajnogą elektryczną jadącą ...

źródło: comment_1592598051NrxYOmJ7aEB4f8jIbSZJJE.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Crow7422: jeśli napęd działa powyżej 25 km/h to jest to motorower i wymaga oc, rejestracji i prawa jazdy. w przypadku rowerów elektrycznych wspomaganie pracy nóg o prostu zmniejsza się wraz z wzrostem prędkości do 25 km/h, a hulajki mają zwykły limit.
  • Odpowiedz
@slodziak: https://spidersweb.pl/2019/08/hulajnoga-elektryczna-maksymalna-predkosc-25-km-h.html
rower - "Napęd nie może działać po przekroczeniu prędkości 25 km/h."
hulajnoga - "Mogą być wyposażone w napęd elektryczny działający na zasadach takich, jak w rowerze elektrycznym. To oznacza, że nie pojedziemy legalnie hulajnogą elektryczną z prędkością powyżej 25 kg/h. No chyba, że rozpędzimy pojazd do wyższej prędkości wyłącznie przy użyciu mięśni."
  • Odpowiedz