Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CarlGustavJung: Właśnie używam takiej poduszki jak na zdjęciu którą chyba ludzie nazywają 'Moon' czy jakoś tak i w pozycji birmańskiej ale nie mam porównania do okrągłego zafu bo to moja pierwsza profesjonalna poduszka. Wybrałem kształt moon bo jest szersza i przypuszczalnie oferuje stabilniejszą pozycję. Nie wiem co to za wypełnienie 'kapok', pewnie jakiś materiał. Gryka jest chyba lepsza bo zauważyłem że te łuski przemieszczają się trochę pod wpływem nacisku ciała dostosowując
Dreampilot - @CarlGustavJung: Właśnie używam takiej poduszki jak na zdjęciu którą chy...

źródło: comment_1592651075DExeBFN6MEnXqyabllag4F.jpg

Pobierz
@Dreampilot: to wersja Standard czy Komfort? Właśnie zastanawiam się czy Moon nie byłaby lepsza od tego co zalinkowałem, bo boję się, że ta moja będzie za wysoka lub za mało "wcięta"

ja właśnie używam zwykłej okrągłej ale nie jest zbyt optymalna do birmańskiej, dlatego szukam czegoś nowego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CarlGustavJung: Mam 176 wzrostu i dla mnie Moon Standard jest dobry ale wysokość poduszki to przecież sprawa indywidualna. Może najpierw zmierz wysokość starej poduszki albo zrób jakieś prowizoryczne siedziska np. z książek, kocy aby określić jaka wysokość Tobie pasuje.
@CarlGustavJung: @Dreampilot: zapytam przy okazji: używacie jakiejś maty do medytacji? Jeśli tak to co byście polecili, taką tradycyjną miękką czy raczej z gryką? Do tej pory medytuję na zafu a zamiast maty używam rozłożonego koca na podłodze i 25 minut w zasadzie bezproblemowo, ale może z matą będzie wygodniej?