Wpis z mikrobloga

Elo Miruny

Ogólnie to sytuacja po miesiącu z #finasteryd wygląda następująco:

- pierwszy tydzień 0 skutków ubocznych tak mi się przynajmniej wydaje
- drugi tydzień trochę tych skutków było, wystraszyłem się słabszej erekcji, mniejszego libido, jakieś zawroty głowy czy coś, ale też nie jestem do końca pewien czy to wina leku czy częstych podróży po 2.5 miesiąca siedzenia na dupie w kwarantannie
- trzeci i czwarty tydzień nic się nie działo, wszystko spoko, erekcje git, poranny wzwód się zdarzał, seks też bez problemów

Jeśli chodzi o skórę głowy, wszystko robię tak samo:

2x minoxidil, 1x tabletka cynku 30mg, 1x tabletka witaminy d3 i k2, 1x tabletka finasterydu marki Finahit

Ciekawa jest sprawa przetłuszcząjącej się skóry głowy, ponieważ problem zniknął kompletnie, nie myłem włosów 5 dni, co w ogóle chyba jest moim rekordem w życiu, włosy i skóra były w świetnej kondycji bez żadnego przetłuszczenia czy swędzenia. Dalej myję 1x w tygodniu petal fresh + odżywka i 1x nizoral + odżywka - od 5 miesięcy myję włosy 2-3x w tygodniu i nie mam praktycznie żadnych problemów ze skórą głowy.

Nie będę pokazywał zdjęć przed/po jeszcze, bo moim zdaniem super efektów jeszcze nie ma, aczkolwiek jak można zauważyć na zdjęciu w świetle dziennym pojawiło się bardzo dużo małych jasnych włosków, tam gdzie wcześniej nie było nic.

#addisilysienie #lysienie #wlosy
Addis - Elo Miruny

Ogólnie to sytuacja po miesiącu z #finasteryd wygląda następują...

źródło: comment_1592646516qP5mINHnjfRXAuW5PYxy8d.jpg

Pobierz
  • 11
@Addis

Tego minoxidilu to za szybko zacząłeś używać. Ja bym najpierw poleciał ze 3 miesiące na finie i dopiero dodał minoxa. Nizorale itd to pic na wode. Kup szampon z kekto np zoxin med i tym myj.

Ja mam podobnie od czasu brania fina.
u siebie nie zauwazylem zeby po minoxie cos zlego sie dzialo. tez spoko nakluwac skore glowy np sczotka typu taangle teezer fajnie poprawia ukrwienei skory glowy. do tego nizoral raz w tygodniu. Tez powiem ci ze plukanki ziolowe robia robote przynajmniej u mnie, skora glowy nie swedzi wlosy sie nie przetluszczaja.u mnie fin zrobil robote ale mi te wlosy dosc szybko zaczely wypadac czyli nie bylo jescze za pozno zeby odrosly.