Wpis z mikrobloga

Na cholerę Bosak w ogóle pozuje na wolnościowa skoro nim nie jest? Tylko obrzydza to pojęcie i daje to efekt odwrotny od zamierzonego jesli sie nie jest prawdziwym wolnosciowcem. Czekam na AMA z Żółtkiem, który pomimo wątpliwej prezencji jest rasowym wolnościowcem, bo rozumiem, że AMA z nim też się odbędzie?

#korwin #libertarianizm
#konfederacja #polityka
źródło: comment_159276643547S6LNyLppYTNijOfizdfe.jpg
  • 17
Wolność jest wtedy jak mogę zapalić sobie na legalu zioło, bo nikomu wtedy nie szkodzę. Niby to sprawa zielska jest pozornie błaha, ale tak naprawdę pokazuje jak się traktuje człowieka, czy jak świadomego, odpodziewalnego człowieka, czy jak głupie, zniewolone bydle. Co do aborcji to ona narusza wolność dziecka, więc nie wiem czemu mieszasz te dwie sprawy i uprawiasz takie chocholstwo.
@Sumistrz5 konfa to przeciez pis v 2.0, braun, antyszczepionkowcy, szury itd. Deklaruja sie niby na wolnosciowcow, ale jedynie ekonomicznie, co w polaczeniu z autorytaryzmem swiatopogladowym da taka republike bananowa, ze szkoda gadac, o ile w ogole by spelnili swoje obietnice XD.
W tym kraju nigdy nie bedzie normalnie pod wzgledem polityczno-ekonomicznym. Serio.
Zadne panstwo swiata, ktore jest liderem ekonomicznym nie stosuje surowych zasad (w sensie idealnych, ksiazkowych) wolnego rynku, bo to prowadzi
Co do aborcji to ona narusza wolność dziecka


@Sumistrz5: z libertariańskiego punktu widzenia aborcja jest w pewnym sensie poza dyskusją o wolności bo trzeba przyjąć jakieś dodatkowe założenia by obiektywnie ocenić czy to agresja, więc wolnościowiec może być zarówno pro-life jak i pro-choice. Atakowanie zwolennika/przeciwnika aborcji że nie jest wolnościowcem właśnie z tego powodu to błąd.
Wolność jest wtedy jak mogę zapalić sobie na legalu zioło, bo nikomu wtedy nie szkodzę. Niby to sprawa zielska jest pozornie błaha, ale tak naprawdę pokazuje jak się traktuje człowieka, czy jak świadomego, odpodziewalnego człowieka, czy jak głupie, zniewolone bydle. Co do aborcji to ona narusza wolność dziecka, więc nie wiem czemu mieszasz te dwie sprawy i uprawiasz takie chocholstwo.


@Sumistrz5: Taka wolność była by w pełni możliwa pewnie tylko jeśli