Wpis z mikrobloga

@OrzechowyDzem: Audi to Skoda? Audi to obecnje najbardziej niezawodna marka zaraz po Porsche, na pewno nie wspoldzieli wiele techniki ze skodą

Ja bym chyba celował w Audi teraz, właśnie ze wzgledu na ich trwalosc i nieawaryjnosc.

Choc pewnie wezem cos tanszego bo nje zalezy mi na wizerunku
@RoastieRoast: Może moje otoczenie ma takiego pecha, ale zacinające się zamki klapy bagażnika, otwieranie się tej klapy samoczynnie, skrzypienie siłowników, skrzypienie plastików wewnątrz, nawigacja, która nierozumie co do niej mówisz - dla mnie postrzeganie Audi jako marki premium jest grubą przesadą, a niestety cenią się wysoko.
Audi to obecnie najbardziej niezawodna marka zaraz po Porsche, na pewno nie wspoldzieli wiele techniki ze skodą


@RoastieRoast: powiedz to moim kilku kilentom, którzy dali za auta ponad pół bańki za Q8 i A8 i przy 30k przebiegu wymieniali silniki. Jeden to nawet 2 razy zdążył wymienić, bo zrobił 60k km. Super niezawodna marka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Audi, VW, BMW, MB to marki które lecą na
znikąd się to nie bierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@OptiFinance: a pewnie. Jestem tego świadomy, ale odradzanie komuś zakupu BMW tylko dlatego, że wczoraj ktoś inny w takim aucie świecił komuś po lusterkach nie jest zbyt rozsądne.
Peugeot 508 kozak, ale z tyłu mało miejsca. Jego konkurenci zwyczajnie oferują więcej komfortu dla pasażerów tylnej kanapy.
@stojam_obok: nie słuchaj tych co gadają bzdury na temat Audi, ewidentnie czerpią wiedzę z internetu albo plotek. super są nowe Audiczki ale cenowo w porównaniu do Skody wypadną słabo, bo będzie sporo drożej. w zamian lepsze materiały, lepsze prowadzenie i mocniejsze silniki.
rozważ też Seaty bo są ładniejsze niż Skoda, lepiej się trochę prowadzą a poza tym to praktycznie to samo. cenowo niewiele drozsze.
Wszystko ładnie pięknie, ale niektórzy piszą cokolwiek, byle napisać, a ja podałem parametry - KOMBI, AUTOMAT, rata do 1700zł, cena całościowa 160.000zł max ( ͡° ͜ʖ ͡°)