Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
XD państwo z dykty
Zarejestrowałem się na głosowanie korespondencyjne, jak się okazało dzień za późno - mój błąd. Dzień później mój wniosek odrzucono - bo zarejestrowałem go za późno - logiczne. Zarejestrowałem się więc do innego miasta bo jak się okazało tam będę spędzał weekend wyborczy. Dzisiaj dostaje telefon, że pomylili się i wysłali mi pakiet wyborczy na inny adres. Tłumaczę, że przecież wniosek mi odrzucono - "ojej, no dziwne, ale wysłaliśmy". Dwie godziny później dostaje maila, że zarejestrowali mnie w innym mieście. Więc będę miał i pakiet wyborczy w #warszawa i będę wpisany do okręgu wyborczego w #bydgoszcz XD
#wybory #wyboryprezydenckie2020 ##!$%@?
  • 7
@vladek: Módl się, żebyś za to nie skończył w sztumie, jako próba oszustwa wyborczego.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja się też kiedyś zapisałem do dwóch różnych komisji wyborczych, w dwóch różnych krajach. Sytuacja była dynamiczna i z dnia na dzień zmieniłem plany, co mogę powiedzieć. Nie wiem, czy na drugiej liście też byłem zapisany, ale w malutkiej wiosce w Karkonoszach nadreprezentacja młodych ludzi dała zaskakujący wynik opozycji. (