Wpis z mikrobloga

Zrobiłem dziś rano mały powrót do przeszłości a mianowicie do czerwca 2019 pod tagiem #chelsea. Dlaczego? Ostatnio koledzy spod tagu Juventusu wsadzają na taczkę sympatycznego, starszego pana o zamiłowaniu nikotynowokawowym i mają dość jego poczynań w Turynie. Ciekawy był to miesiąc z uwagi także na:
- finał LE,
- transfer Kovacica,
- wspomniane odejście Sarriego,
- sprzedaż Edena do Realu,
- powrót Lamparda i Cecha na Stamford Bridge.

90% kibiców Sarriego chciała #!$%@?ć Maurico bez zbędnych ceregieli z całym jego kilometrowym sztabem od podawania kawy i przypalania papierosów, około 10% wykazywała chęć dalszej współpracy ale raczej nie miała nic przeciwko pożegnaniu z Sarrim. Jeden z kibiców Juve wrzucał wpisy o tym, że Sarri jest świetny a kibice CFC się #!$%@? znają (spłycam i skracam przekaz). Rzeczywistość zweryfikowała te bajdurzenie.
Polecam spojrzeć na sceptycyzm względem pieniędzy wydanych za Kovacica czy względem Lampsa i jego niewielkiego doświadczenia w prowadzeniu zespołu na najwyższym szczeblu. Okazało się, że nieźle to wszystko zagrało.
O rynku transferowym chyba nie ma co mówić bo w ostatnim czasie Chelsea przesunęła gwiazdkę na Lipiec. ()
Tylko Edena szkoda...
  • 7
- wspomniane odejście Sarriego,


@Kristof7: GENIUSZA, KTÓRY WYGRAŁ LIGĘ EUROPY ZWALNIACIE. Te komentarze były wszędzie, nie tylko na Wykopie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem ciekaw jaka byłaby pozycja CFC w tabeli, gdyby Sarri został. Nie wierzę, że Tammy dostałby więcej szans, podobnie z Mountem czy Jamesem.
Tammy


@bigota: Pewni byłby na wypożyczeniu a zostałby Higuain. Może Mount by został ale wątpię czy by grał o Jamesie nie ma mowy. CHO pewnie już by był w Bayernie.

@radical_rootsman: Edena to najbardziej mi szkoda z uwagi na te urazy. Chłopak powinien tam fruwać po hiszpańskich boiskach a nie siedzieć w gabinetach lekarskich.