Wpis z mikrobloga

@carnaval wchodzę na masę powoli bo jakiś mały się zrobiłem,ale muszę przyzwyczaić się do jedzenia bo też po redukcji byłem xd No ja obecnie 185/91 i planuję tak 3400 z czego staram się zrobić dobrą suchą masę mięśniową ,zaraz jakieś mono wejdzie, białko,i chciałbym tak do 98-100 dobić ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@White_power: no mnie trochę redu #!$%@? zaczyna, 2 miesiąc leci, ale ciągnę do końca wakacji bo chce zgubić brzuch. Jestem typowym skinny fat I jak góra wygląda lepiej, tak brzuch nadal odstaje :(
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gooodboooy: a kto powiedział że chcę? Zapisuję sobie z ciekawości co jem. Poza tym dobry z ciebie jasnowidz, skoro obliczyłeś mi odpowiedni deficyt kaloryczny nie znając zapotrzebowania ( ͡º ͜ʖ͡º)
@carnaval: @White_power: ja mam to samo - ogólnie od pon-pt staram sie mieścić 2k kcal plus jakies 20km na rowerze i ćwiczenia. Waga leci coraz wolniej z tego co widzę, ale jestem dobrej myśli. W styczniu miałem 94kg, teraz 82 przy 186, mięśnie trochę urosły więc rekompozycja najs. Najgorzej jak w weekend coś się popiwkuje i podje kebsem, to na drugi dzień na wadze z automatu 1kg wiecej XD