Wpis z mikrobloga

Fejsbukowe grupy ślubne to #!$%@? rak XD
Napisałam post z pytaniem o sukienkę dla wysokiej dziewczyny przy okazji napomykając, że mój narzeczony jest niższy. Posypały się propozycje, żebym mu kazała ubrać buty na męskim obcasie. Więc wyedytowałam post i capsem napisałam, że to głupkowaty pomysł i nie chcę takich propozycji i pytam wyłącznie o suknie.
Ale parę komentarzy o butach jeszcze się pojawiło. Pod każdym pisałam, że pomysł odpada i jest to zaznaczone w poście. Ale jedna laska się uparła i zaczęła mi pisać, że "jak nie umiem interpretować pomocy to mam sobie sama pomóc" XD Odpisałam, że to ona nie umie interpretować prostego zdania z jasnym przekazem.
No i się kurde zaczęło XD Oczywiście standardowe "ojoj, twój chłopak taki biedny, współczuję mu", nawet jak nic nie pisałam, to dawała parę komentarzy, o tym jak to nie umiem czytać ze zrozumieniem i jaki mój chłopak biedny, nawet napisała, że ma nadzieję, że ktoś mu pomoże się ode mnie uwolnić XD Wyłączyłam komentarze do posta, bo miałam jej już dość, a nie chciałam kasować całości, bo jednak było kilka fajnych zdjęć i linków. To ona znalazła jakiś mój stary post i tam mi zaczęła odpowiadać i wklejać linki do tego z "główną" dyskusją. Nawet napisała, że osoby ze znajomych mojego niebieskiego mnie nie lubią i ma od nich potwierdzenie, że mają nadzieję, że do ślubu nie dojdzie xD Potem zaczęła szukać moich starych komentarzy (np. jak komuś napisałam, że miał ładne ozdoby na samochodzie) i wszędzie reagować "haha".
Jak już powyłączałam komentarze wszędzie, gdzie się da, to napisała mi na PW, że życzy mi jak najlepiej i mam dla dobra mojego narzeczonego go zostawić i najpierw poszukać pomocy, a potem dopiero brać się za związki. I że osoba z naszego grona znajomych jej napisała, że jesteśmy żałosną parą i każdy znajomy kibicuje, żebyśmy się rozstali. Gdzie laska jest z drugiego końca Polski.
To wszystko trwało od godziny 22, przed chwilą ją zablokowałam, bo komentarze były śmieszne, ale na PW jej nie chcę. No skąd się biorą tacy głupcy.
Ato wszystko przez to, że nie chciałam, żeby mój niebieski miał obcasy na ślubie XD
Ta grupa się powinna przemianować na "świrnięte panny młode".
#bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow #wesele
  • 41
@strawberian: kurde weź XD w ogóle sama jestem sobie winna wg niektórych dziewczyn, bo napisałam że męski obcas odpada, a one mi podsyłały buty na PODWYŻSZENIU, a nie NA OBCASIE xD
Jednej spytałam, jakby się czuła, jakby jej facet powiedział, że ma iść do ślubu z wypchanym stanikiem, bo ma małe cycki, a wypchane będą na zdjęciach fajnie wyglądać. Też trochę ciskała, ale chyba miała mniej czasu niż ta xD
@
@aari: ogólnie z mojej stalkmachiny wyniknęło, że ona nie jest nawet zaręczona, więc nie wiem, co tam robi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Żeby nie było, zaczęłam ją stalkować tylko dlatego, że jak na początku napisała o znajomych to chciałam sprawdzić skąd jest xd
@Limonene: W takich grupach na FB też przesiadują frustraci, którzy nienawidzą, że komuś się powodzi (ślub to dla kobiet sukces życiowy), także sama rozumiesz. Trafiłaś na zazdrosną frustratkę, która chciała rozwalić Ci dobrą atmosferę w związku.

Nawet nie chcę myśleć ile kobiet nie okazało się mądrymi tak jak Ty, blokując debilkę bo wiesz, że to co #!$%@? to głupoty.

Sam znam kilka par zanjomych gdzie faceci są niżsi, ale są to
@Limonene: Mój mąż jest niższy ode mnie ;) w sumie nawet nie wiedzieliśmy ile, ostatnio się mierzyliśmy to wyszło 8cm (żyliśmy cały czas z myślą, że max 5 xD). Na ślubie miałam piękne baleriny z śmiesznymi ślubnymi obrazkami, a suknie Annais Bridal Doris :) Nie miałam welonu, włosy spięte od dołu i na głowie tylko ozdobę - taka druciana opaska z kwiatkami drobnymi z masy perłowej + perełki.

Moja mama chciała
@Limonene to niech założy te buty na obcasie i po co taka uparta jesteś jesu.

Serio to tak jak grupy dla spawaczy na fb z samymi Januszami na pokładzie. Zadajesz pytanie -
Witam. Jak to pospawać? Wiem, że można elektrodą ale nie mam takiej możliwości.

500 odpowiedzi - ELEKTRODOM
albo - WIDAC MLODY NIE DOSWIATCZONY ELEKTRODOM TO POSPAWAJ

XD
@hellyea: 182 cm
@Lonate: dzięki, też mam zamiar założyć malowane buty :D
@jezus_cameltoe: zablokowałam przecież xD
@Defect: Tu jest w ogóle tak, że ledwo powiesz, że coś ci się nie podoba (nic personalnego, np. w poście o kolorach kwiatów napiszesz, że nie lubisz niebieskich) to już się znajdzie kółeczko, które wprost na ciebie wsiada, że co to ma w ogóle być że krytykujesz innych, od razu lecą idiotki