Wpis z mikrobloga

Mirki doradźcie
Pracuje w moim miasteczku. Dla beki wysłałem CV do do firmy w mieście wojewódzkim. Zaprosili na rozmowę. Aktualnie pracuje w banku co zupełnie nie pokrywa się z moim wykształceniem bo studiuję logistykę a ta firma po części się tym zajmuje. Teraz mieszkam z rodzicami, opierunek i żarcie pod nos. W mieście musiałbym wynająć pokó i się utrzymać. Teraz mam 3k brutto. Nie wiem ile mógłbym zarobić w mieście. Nie wiem czy to będzie się kalkulowało ale chodzi mi też żeby usamodzielnić się, nabywać doświadczenie, wyjść ze strefy komfortu i zacząć żyć sam i układać sobie życie
#pracbaza #banki #zycie #pytanie
  • 9
@Michukogz: jedz, sprawdz, policz sobie czy Ci sie to opłaca. Bo może po zapłaceniu rachunków, wynajmu, kupieniu sobie jedzenia, środków czystości itp wyjdziesz na zero. A będąc w domu oszczędzasz 1-2k miesięcznie. To juz kwestia tego na czym ci zalezy. Pamiętaj tylko że nie zawsze to co się opłaca warto i nie zawsze to co warto się opłaca ;) są rzeczy które warto zrobić - np wyprowadzić się od rodziców i
@Michukogz: jak nie placisz za dom i edzenie to dolicz sobie minimum 2k wydatkow (a tak naprawdę to ze 3 w zależności czy chcesz mieszkać normlanie czy w dupie) i wtedy przemysl na ile Ci sie to oplaci najpierw