Wpis z mikrobloga

Aj zapomniałem napisać o pewnych zabawnych informacjach jakie przeczytałem na rosyjskim portalu o L. Swiridowie wyrzuconym z Polski a znanym z zażyłości z Braunem.
Swiridow to chyba śmieszek jest, no chyba, że to co robi to jakaś operacja maskujaca rodem z Incepcji.

Otóż Swiridow pozwał TVP za materiał w którym powiedziano, że został wyrzucony z Polski za podejrzenie o szpiegostwie.
Swiridow domaga sie usunięcia jednego materiału z Wiadomości TVP.
To pdoały i poslkie media, iwec nic nowego. Ale ciekawe są szczególiki:)
----
Ale teraz WAŻNE - on nie domaga sie usuniecia materiału gdzie jest gwoździem programu. Jemu chodzi tylko o materiał ''Konfederacja dziękuje zagranicy''. To jest taki klip z poprzedniej kampanii poświęcony atakowi na Konfederacę (po części atak paszkwilancki w końcu to pisowska TVP) a o Swiridowie jest tam ze dwa zdania.
----

No i WAŻNE po raz drugi. Swiridow domaga sie odszkodowania, cześciowo chyba dla siebie, a częściowo na uwaga - Fundacje Otwarty Dialog.
To ta fundacja, którą polska prawica uznała niemal za rosyjska agenturę gdy zdecydowano sie wydalić z Polski Ludmiłe Kozłowską i zarzucono im próbę puczu.

To wyglada na taki wielopoziomowy troling gdzie wszystkie strony są trolowane. Od PiS przez samymch narodowców po fundacę Kramka i Kozłowskiej.
No chyba, że on chce żeby wygladało to na troling.

#ruskapropaganda #rosja #rosyjskiemediaopolsce #neuropa #4konserwy
szurszur - Aj zapomniałem napisać o pewnych zabawnych informacjach jakie przeczytałem...

źródło: comment_1593073525l57twCAO8BdanlTV65UZkF.jpg

Pobierz
  • 3