Wpis z mikrobloga

AMA z kandydatami na wykopie to naprawde fajna sprawa, łatwo mozna sie dowiedziec o stosunek kandydata do aborcji, narkotykow albo obnizki podatkow. Wczesniej chcialem glosowac na pana Żółtka, bardzo sympatyczny, szczery i konkretny człowiek, jednak zagłosuję na pana Tramwajno, liberal gospodarczy i swiatopogladowy (chociaz jesli chodzi o światopogląd to pan Żółtek jest liberalem w porownaniu do np. Bosaka :D). Szkoda mi troche pana Żółtka.

Jesli chodzi o to na kogo nie zaglosuje po tych ama to zdecydowanie odpada kamysz i holownia. Jak ja nie lubie takich sliskich typow, odpowiedzi na trudniejsze pytania jak z generatora, utrzymanie 500+...
Najbarsziej rozczarowal mnie holownia, kamysz to wiadomo, chłopek z pslu i polityk, ale holownia mial byc inny. Moja matka chciala na holownie glosowac - w niedziele bede przekonywał zeby zaglosowala na pana Tramwajno.
#wybory #polityka #ama #holownia
  • 23
@stannis: jego wolnosciowosc to jak pokojowosc islamu. Jak islam.podbije calycswiat, nie bedzie mail z kim walczyc i bedzie.pokoj. Zatem - islam.to religia pokoju.
Tu podobnie: jak.wprowadzimy prawo oparte o katechizm, to kazdemu bedzie wolno przestrzegac jego przepisow, zatem to program wolnosciowy. QED.
bosakiem stoi parta ktora jest w sejmie


@samokost-amschtal: no to tym bardziej na niego nie zagłosuję xD jeszcze rzeczywiście wejdzie do drugiej tury, pokona trzaskowskiego i mogę się pożegnać ze świeckim państwem. Dzięki za pomoc - jeszcze się troszeczkę wahałem, czy nie zagłosować na Bosaka (bo jednak dobrowolny zus i kwota wolna od podatku to dobre postulaty), ale teraz już wiem, że na pewno na niego nie zagłosuję.