Wpis z mikrobloga

@ajag: Niedbalstwo, ale da się poprawić. Obok otworu w uchwycie jest szeroki rant, więc można lewy uchwyt nieco podwyższyć, a prawy obniżyć. Ale tak naprawdę lewy front jest do podniesienia o 2 mm.
@marcel_pijak okej, dziękuję. Przy okazji odsyłam do mojego wczorajszego posta na temat stolarza Janusza, nie mam już sił do chłopa. Mam nadzieję, że koniec końców kuchnia będzie dobrze zrobiona.
@Sl_w_k_1 jeszcze nie
@kamilsonik okej, w takim razie nie ma problemu,. Problem jest w porysowanym froncie, pękniętym jednym uchwycie i innych niedociągnięciach, które mam nadzieję pan stolarz usunie
@ajag: Lewy front ma przestrzeń do podniesienia więc to powinno dać się zniwelować.
Co do Janusza stolarza - przyciskaj ile się da, ja popełniłem ten błąd że w trakcie gorączkowego dla mnie okresu w firmie, przeprowadzce i równoczesnym wykańczaniu domu nie zauważyłem że cwaniak montujący kuchnię użył tańszych zamienników w wielu elementach mebli np. kosze, cargo itd. Albo zapomniał o śrubach i mocowaniu do siebie dwóch elementów blatu - w efekcie
@ajag: Niestety nie wiem czy wszystkie prowadnice (modele?) bluma to mają. Ten napis to zaślepka, pod którą są dziury i widać elementy mechanizmu. Boczek tej szuflady jest metalowy (a nie z drewna) i jest integralnym elementem całej prowadnicy.
@ajag: Przy tandembox / legrabox faktycznie boki są metalowe z tymi zaślepkami, ale są serie, gdzie boki są drewniane a prowadnice są pod spodem - chociażby movento. Ale na każdej prowadnicy będzie wytłoczone logo blum.