Wpis z mikrobloga

No to policja zakopiańska zrobiła świetną reklamę tej bandzie anonimowych stypiarzy. Teraz jeszcze inteligentne inaczej wychodki zrobią swoje, podniecając się tą pseudo akcją policji jak zając kapustą a Ferarri wraz z ferajną będą zacierać rączki że fejm wystrzelił w kosmos. Skończy się na 500 złotowym mandacie dla uczestników, ale czego się nie robi dla sławy w internecie.
#danielmagical #obserwowani #patostreamy
  • 17
@DzikiOrangutan: nie tylko na mandacie. Uwierz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ubliżanie policjantowi i utrudnianie akcji policyjnej plus ewentualne popychanie przez ta łaskę policjanta. na to są kontetne paragrafy i lubią za nie udupiac. Będzie sąd i grzywna
@ByCzXD: Dokładnie tak będzie, grzywna + zawiasy, sam miałem z policją za gówniaka lipę bo fikałem i za złapanie za rękę funkcjonariusza i bluzgi w kierunku innych mundurowych przybili mi rok na 2 lata i 300zł grzywny która miałem wpłacić na określony cel charytatywny. Z bananowców myślę że będą chcieli więcej wydusić grosza :)
@DzikiOrangutan: Nikt nie pisał, że tucznik dostanie dożywocie w pudle, ani dożywotni zakaz strimów. Tylko półgłówek mógł coś takiego wymyślić. Nie będe szukał, bo nie znajdę tak idiotycznych wpisów. Zastanawiam się tylko po co kłamiesz? Skoro pamiętasz coś, czego nie było, to może skleroza?
@yosemitesam: gościu przecież ten grubas od Tucznika, Guzik czy jak mu tam zarzucił na swoim strimie kiedyś że Magicalowi grodzi 5 lat odsiadki i dożywotni zakaz strimów i większość wykopków się tym podniecała, tak będzie, na pewno, przyklepane, 5 lat kiblowania itd. Nie chce mi się odpowiadać bo ewidentnie trollujesz.