Wpis z mikrobloga

Dziewczyny w wieku 20-25 lat na tinderze/badoo szukają partnerów w jakim mniej więcej wieku?

W pierwszym kwartale przyszłego roku kończę inżyniera i jakoś w kwietniu/maju planuję się wyprowadzić z mojego gówno-miasta powiatowego do dużego miasta wojewódzkiego i tam zacząć tzw "nowe życie". Tutaj nie udało mi się znaleźć dziewczyny, chociaż nie uważam się za spierdoksa. Mam kolegów i koleżanki, były jakieś tam spotkania i randki, ale nic z tego nie wyszło. Jakieś dwa lata temu postanowiłem dać sobie spokój i spróbować w innym mieście.

Tyle że mam teraz 26 lat (tak, miałem przerwę w nauce), za rok jak się wyprowadzę będę miał 27 i się zastanawiam, czy nie będę nieco za stary dla dziewczyn z podanego przeze mnie wyżej przedziału wiekowego? Czy będę zmuszony szukać wśród panien 25+?

#tinder #badoo #zwiazki #podrywajzwykopem #kiciochpyta #logikarozowychpaskow
  • 22
@maciorqa W sumie nigdy już nie spoglądałam na ludzi 30+ osobiście. Taką przepaść 10 lat da się na spokojnie przejść :)) Więc bez obaw o ile dobrze radzisz sobie z rozmową nie będziesz miał problemu
@michaszekpetarda: Tak, po prostu nie jestem pewny, czy 20-latka będzie się chciała spotkać z 27-latkiem, czy jednak wolałaby kogoś w podobnym wieku, np max 24 lata.

Do tej pory wszystkie dziewczyny z którymi się spotykałem były ode mnie maksymalnie 3 lata młodsze. Jedna była o rok starsza.
@maciorqa: Na wykopie była tu jedna agentka lat 24, która szukała 24-28 i 29 to już było dla niej za dużo :D Coś jakby facet 180 cm to było spoko, ale 179 cm to już absolutnie nie! Odpowiadając: te młodsze szukają bardziej do 25, sporadycznie się zdarzy, że tak bliżej 28. Te koło 25 to różnie, najczęściej zapewne do 30, choć znam takie, co i do 35 by zaakceptowały. Ogólnie to
@maciorqa: była kilka miesięcy dyskusja o tym na wykopie, konkluzja była taka ze wiek to tylko liczba, a liczy się podobny lifestyle. Np ciężko ci będzie gadać z laską świeżo po maturze bo tylko będzie gadać o swoich studiach jakie wybiera, o maturze itp gdzie cie te sprawy od dobrych 7lat w ogóle nie obchodzą, ale już np z dziewczyna co robi studia zaocznie i w tygodniu pracuje będzie ci się
@maciorqa: sorry ale nie ma szans xd Wpis był chyba sprzed 7-9 miesięcy, tag najprawdopodobniej to #podrywajzwykopem (tak na 70%) lub #tinder (na 25%) bo tylko te dwa obserwuję, możliwe też że było to jak przeglądałem kiedyś #tfwnogf albo #przegryw (ale tu mało prawdopodobne). Starałem się streścić dyskusję na tyle ile pamiętam, ale jakbyś znalazł to może by ci pomogły inne punkty widzenia, bo dyskusja pod wpisem byłą dość ożywiona.
@maciorqa: tak bym szukał, jeśli nic nie znajdziesz w tym okresie to szukaj we wpisach od grudnia do marca - dużo przeglądałem wypoku serio nie jestem w stanie określić dokładnej daty, ale wydaje mi się że było w tedy zimno na dworze :p Miłego scrollowania
@CuckCuckKlan Nie wiem kto ci taką papkę z mózgu zrobił, że zamiast przeczytać i przetrawić to od razu plujesz jadem. Ale wyjaśnię ci to tak żebyś nie musiał czytać i liczyć na palcach. Reguła 10. Jeśli ja mam 20 to teoretyczne max to 30. Jeśli będę mieć 21 to teoretyczne max to 31. Ciągnąć dalej czy już zrozumiałeś i przestaniesz być #!$%@? ?
@RusXBlack: #!$%@?, to jak już rozszerzyłeś okres na grudzień-marzec, a wcześniej październik-grudzień, to wychodzi 6 miesięcy. xD

Chyba nie mam na to siły, ale mimo wszystko dzięki. xD
@RusXBlack: Dokładnie tak, podobne życie i podejście to klucz. Są 22-latki, co są tak tępe, że nic nie pogadasz i nawet ich wygląd za wiele nie rekompensuje. Sporadycznie trafią się jednak bardzo ogarnięte dziewczyny, nawet bardziej niż 26-30-latki i to tak naprawdę robi większość efektu.
@CuckCuckKlan, weź to sobie do serca ;] I nie wychodź z błędnego założenia, że młodsza i ładniejsza laska = lepsze wrażenia łóżkowe, bo to wcale