Wpis z mikrobloga

Robienie #!$%@? z logiki odcinek 2137

przechodzenie do innego banku z powodu tego że analitycy pracujący dla tego banku uznali program Bosaka za dobry jest okej.
Bojkotowanie firm wstawiających tęczę w logo jest oznaką szuryzmu prawackiego i debilizmu.
¯_(ツ)_/¯
#4konserwy #bekazlewactwa
Pobierz MorenkaKnight - Robienie #!$%@? z logiki odcinek 2137

przechodzenie do innego banku ...
źródło: comment_1593176782braKRqw2bTpdiXsfYoJN3w.jpg
  • 38
@MorenkaKnight: Uznanie programu Bosaka za pozytywny pod względem wpływu na budżet państwa dowodzi niskich kwalifikacji osób, które taką ocenę przygotowały. Jeśli mają one w danym banku wpływ choćby na zarządzanie funduszami (bezpośredni czy pośredni) to jest to powód do zastanowienia się, czy jest to najlepszy bank do trzymania w nim swoich aktywów.


@Tajch: Specjalista schrodingera, jak się zgadza ze mną to kwalifikacje dobre, jak się nie zgadza to podważa to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MorenkaKnight: ale panie, to oprócz artpopu, typa z tęczowym Korwinem w avatarze i xandry naczelne gliniane naczynie tego portalu. A, o Panu Majk zapomniałem, też jest wybitny w swoim zacietrzewieniu. Szkoda czasu na czytanie tego typu pseudo fikołków. Znaleźli się, wielcy myśliciele.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MorenkaKnight: no i tak trzeba żyć, ja czasem z ciekawości otwieram tfórczość majka albo xandry, ale ja #!$%@?, to są takie głupoty, że nie da się czytać w spokoju więcej, jak 3 linijek na raz. Za każdym razem ból dupy, za każdym razem żal do wszystkich dookoła, bo jak ktoś śmie myśleć inaczej niż ja i za każdym razem popisowe #!$%@? logiki, byle ich było na wierzchu. Dramat.
@MorenkaKnight: ale czarnolistować @lakukaracza_ ?
Masz Ty rozum i godność człowieka? Przecież to co on robi to poezja, mimo to, że nie zgadzam się z nim ni w ząb, gardzę straszliwie to jest to chyba toksyczna miłość, bo baity i fejki w jego wykonaniu to sztuka ( ͡° ͜ʖ ͡°)