Wpis z mikrobloga

Okej mirindy. Doradźcie co się bardziej ceni. VapCap M 2019 czy Fenix Mini? Oba w podobnej cenie, opinie są podzielone. VapCap jest podobno wydajniejszy pod względem surowiec/efekt ale na filmikach na tubie ciężej utrzymać temperaturę. Generalnie wnioskuję, ze 220 stopni w vapcapie i w fenixie to te same 220 stopni, więc dlaczego ludzie są tak podzieleni? Nie zależy mi na pojemności baterii, bo i tak ziołolecznictwo domowe. Za czym Wy optujecie?
#waporyzacja #wykopjointclub #waporyzacja
  • 20
@r4mz3yyy: miałem vapcapa m 2019 i w sumie bylem zadowolony, ale jeżeli chodzi o palenie po za domem to zdecydowanie bym polecał fenixa. W zimowe dni jaranie z vapcapa jest trochę denerwujące, ponieważ komora nawet przy dobrym palniku się chłodzi i trzeba dwa razy rozgrzewać. Natomiast na upalne dni polecam i to bardzo. No chyba że jarasz tylko w zamkniętych pomieszczeniach to zadowolisz się vapcapem.
( ͡~ ͜ʖ ͡
@ZwalaPoBenzo: @shabangbinbash: @aletypteej: Dziękuję panowie. Wybiorę vapcapa, wydaje się długowieczny i mniej awaryjny. Powiecie mi jeszcze jak to wygląda z wybraniem temperatury? Faktycznie jest tak łatwe w zależności, które miejsce nasadki podgrzewa się? No i czy z VapCapa wychodzi dobre ABV ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jeszcze jedno. Raz zapakowany temat do niego starcza na ile cyklów grzewczych? Jest sens podgrzewać więcej niż raz?
@r4mz3yyy: najlepiej jak grzejesz na środku tej nasadki i czekasz na 2-krotne klikniecie możesz jeszcze tak przytrzymać z 2 sekundy dłużej dla pewności ze caly materiał się podgrzał wystarczająco. I pamiętaj o ciągłym obracaniu podczas podgrzewania.
Ps. Warto też zainwestować w lepszy crusher, ale plastikowy też daje rade...