Wpis z mikrobloga

Ktoś może polecić jakąś alternatywę dla ADBL Interior QD?
Osobiście i tak będę używał tego środka, bo mam jeszcze pół butelki Interior WOW'a, ale znajomi przekonali się do porzucenia plaka na rzecz tego adbl'a a ja szukam teraz dla nich może coś lepszego? Bo sam interior QD jakiś rewelacyjny nie jest ale za to prosty w użyciu, bez zbędnego cackania się i o to chodzi, aby zastąpić go plakiem którym w końcu psika się po desce jak dezodorantem.
Coś takiego, co psika się na fibrę, wyciera tym plastik i odświeża, może trochę nabłyszcza/przyciemnia ale zostawia powierzchnię czystą, nie klejącą etc?
A jeszcze jakby udało się zlikwidować największą wadę ADBL - czyli mazy na niektórych matowych powierzchniach to by było całkowicie zajefajnie :P

#motoryzacja #detailing
  • 8
@LrPrl: Interior QD i Wow od ADBLa to troche inne produkty. Chcesz bardziej cos czyszczącego czy dressing? Jesli to pierwsze to bardzo fajny jest Interior Cleaner od ADBL a jesli chodzi o dressing to Polytop
@LrPrl: Ja gorąco polecamy Finess od Nielsena - na starych plastikach (BMW VW, Japończyki) praktycznie odnawia plastiki. W nowych autach delikatnie podbija kolor.