Wpis z mikrobloga

@MobileVikingsPL: przeszedłem jakiś czas temu na tę ofertę i niczego luksusowego w niej nie widzę. Smuci mnie natomiast bardzo słaby internet w wielu miejscach na śląsku, a nie chce mi się już dzwonić po nic na infolinię, czy pisać ticketów. Jak się pojawi jakaś ciekawa oferta na umowę u dużego operatora, to przechodzę.

Sytuacja z przed tygodnia - Podkarpacie i centrum 50 tysięcznego miasta, do nadajnika w linii prostej 1000m, a
@Zielony34: Vikingu, zawsze stajemy na głowach, żeby korzystało się Wam z numerów jak najlepiej, jednak tak jak w każdej innej sieci, nie jest możliwe byśmy wszędzie działali na pełnym zasięgu. Chcielibyśmy jednak upewnić się, że zrobione zostało wszystko co możliwe, by internet w Twoim telefonie działał jak należy.
Być może, skoro problem powtarza się u Ciebie wielokrotnie, jego źródło leży w konfiguracji urządzenia lub jest wywołane uszkodzoną kartę SIM, a nie
jego źródło leży w konfiguracji urządzenia


@MobileVikingsPL: własnie z tego powodu nie dzwonię już do Was z problemami, bo zrzucane jest to na przykład na problemy z moim telefonem, gdzie narzeczona ma ten sam telefon i jesteśmy oboje w waszej sieci i cyrki wystepują nie tylko u mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli zgłosisz się do nas, na pewno zrobimy wszystko co możliwe, żeby Ci pomóc. (
@MobileVikingsPL: Łaska Mireczków na pstrym koniu jeździ. Ja już zrezygnowałem jak kilka godzin się nie mogłem doładować i przepadły mi wszystkie zebrane GB z pakietu. Oczywiście po wyzerowaniu pakietu dało się doładować normalnie xD Cóż za przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Majaque: myślę, że po kontakcie z nimi byś się dogadał i odzyskał gigabajty. Stosunkowo niedawno zapomniałem doładować konto na czas i przepadło trochę ponad 300 GB. Napisałem do nich i oddali 200 GB, chociaż nie musieli.
myślę, że po kontakcie z nimi byś się dogadał i odzyskał gigabajty. Stosunkowo niedawno zapomniałem doładować konto na czas i przepadło trochę ponad 300 GB. Napisałem do nich i oddali 200 GB, chociaż nie musieli.


@Dzienny: To samo u mnie. Też zapomniałem i przywrócili 3/4 gigabajtów bez żadnej łaski. Po prostu grzecznie zapytałem.