Wpis z mikrobloga

@incelista: Tylko, że młode kobiety są manipulowane w dobrym kierunku (rozwiązłość seksualna, otwartość na nowe doświadczenia, ciekawosć świata). Ja tam się ciesze, że dzewczyny i młode kobiety takie są, można sobie przynajmniej pokorzystać z tego stanu. Gdy człowiek się już wyszaleje, bierzesz sobie taką grzeczną ogarniętą kobietę (których też trochę jednak jest) i układasz sobie z nią życie, zakładasz rodzinę etc.
Ja tam się ciesze, że dzewczyny i młode kobiety takie są, można sobie przynajmniej pokorzystać z tego stanu.


@Dusk_Forest77: kto korzysta ten korzysta, ja nic z tego nie mam. Najsłuszniejszym kandydatem byłby taki, który jest liberalnie gospodarczo i centrystą w światopoglądzie, ale chyba mało komu się to opłaca, że takiego nie ma.
@2-aminopirydyna: No to zrób coś by to zmienić. Ja gdybym się naczytał i uwierzył kiedyś takich bzdur jakie przegrywy i incele wypisują na wykopie, to być może sam bym był zgorzkniałym smutnym typem. Życie to ciągła walka i zdolność do adaptacji czy to na rynku pracy czy matrymonialnym. Owszem teraz jest pod pewnymi względami trudniej, imo ciężej poznać wartościową laskę, co nie oznacza że ich nie ma. Łatwiej jest za to