Wpis z mikrobloga

Mam ból dupy, ponad 70% polaczków znowu wybrało popis... jest tyle fajnych kandydatów ze sprecyzowanym programem niezwiązanych z układem bandy czworga, jesteś lewakiem masz Witkowskiego, jesteś liberałem jest Tanajno, jesteś prawakiem masz Krzysia, Jakubiaka, Piotrowskiego dla libertarian jest Żółtek, dla fajnopolaków Hołownik ale idioci i tak woleli POPIS TFU #konfederacja #4konserwy #neuropa
#wybory
  • 42
@rafxyz44:
Witkowski za późno dołączył i nawet niektórzy go nie widzieli na oczy.
Tanajno jedynie szuka rozgłosu bo chce założyć partie.
Krzysiek to krzysiek.
Jakubiak jest podstawiony, nawet kampanii nie robił za bardzo.
Piotrkowski xD.
Żółtek jest za wolnością na rynku, ale społecznie jest konserwatystą, więc nie do końca dla libertarian.
Na Hołowczyca sporo głosuje, ale to jest dziennikarz i aktor, a nie polityk.
Witkowskiego


@rafxyz44: Pierwszy raz o nim usłyszałem na debacie.. do tego typ z SLD więc niby jak nie z bandy czworga xD

Tanajno


Ten który pisze na fejsie żeby zwalić konia?

Krzysia, Jakubiaka, Piotrowskiego


Jeszcze bardziej w prawo niż pis? Podziękuje, o ile z Krzysia lubie za wspieranie przedsiębiorców i obniżanie podatków to chce zrobić z polski katolicki kalifat.. Jakubiak wypowiada się jak nawalony wujek na imprezie rodzinnej..

Żółtek


Prezydent ma
@rafxyz44: niestety ale jesli chodzi o centrum ktorego jestem fanem to tylko duda, trzaskowski i holownia. Nie jarają mnie jakies skrajne odchyly i nie zamierzam glosowac na szurie ani po lewej stronie ani po prawej. Bo skrajnosci sa ZAWSZE DEBILAMI. Nie wazne czy to debile z lewicy czy z konfederacji - debil jest debilem.