Wpis z mikrobloga

bmy wszystkie gałęzie polskich finansów, żeby patusom żyło się lepiej, a co!


@Arveit: to nie komentuj wszedzie co i jak bo nie masz pojecia. idz zydkom w niemczech albo usa podcierac tylki jak tak ich kochasz
@szurszur no niestety taka jest demokracja. Głos żula z jakiejś wiochy z Bieszczad, który nigdy z niej nie wyjechał jest ważny tyle samo co głos profesora, który wykłada na uniwersytetach na całym świecie.
@Arveit: brak argumentow? pokazc ci stan konta? gdzie ci wyslac? widzisz kolego ja nie musze juz sie przejmowac niczym bo bez kredytu mam dom i abym mial na zycie a rszta takich jak ty bedzie narzekac na wszystko
@minor983 gratulacje! myślę, że cieszy nas to jak sobie radzisz w życiu. myślę również, że wiem na kogo głosowałeś i niestety wyciągam ten wniosek na podstawie zawiści i żółci, która bije z Twoich komentarzy. wyluzuj, koniec końców do jednej bramki wszyscy gramy, o przyszłość naszych dzieci chodzi kolego.
@jakcyk: ale czy ja komus zycze smierci? zeby komus stala sie krzywda? Nie powiem jestem zdenerwowany i jutro mi przejdzie ale jak czytam komentarze typu tuSK trzaskowski? Dobra nie jestem za DUDA ale cco te PO zrobilo za swoich czasow? rozumiem jesli masz korzysci majatkowe z ich poczynan ale beda zwyklym czlwoiekiem....