Wpis z mikrobloga

@JestemPrzegrany: nie jest idealny ale jest mniejszym złem,jego wygrana może być początkiem końca pisu i rozdawnictwa w tym kraju,chociaż panowie wolnościowcy od bosaka tego nie rozumieją bo łatwo nabierają się na typowe dla pisowców w sytuacji krytycznej udawanie skrajnej konserwy ;)
  • Odpowiedz
jego wygrana może być początkiem końca pisu i rozdawnictwa w tym kraju


@morgiel: xDDD ale ty znasz jego program czy bierzesz 60 groszy za wpis i tak klepiesz bez sensu? On zamierza utrzymać socjal który wprowadził PiS. Więc jak bedzie konkretnie z tym socjalem walczył jednocześnie go utrzymując? To ciekawa metoda, stosowali ją w Wenezueli czy co?
  • Odpowiedz
@JestemPrzegrany: czy ty naprawdę porównujesz wydatki na kulturę do perfidnego przekupywania wyborców?,a zresztą śmieszni jesteście pisowcy #!$%@? was od ruskich onucy a teraz jak kundle zamierzacie ich popierać xd tylko dlatego że dudeł wali w kolorowych i to zresztą tak nieudolnie że nawet sam bosak mu za to wygarnął,dajecie się nabierać na przebieranki pisu w skrajną prawice jak dzieci a gdy tylko przestaniecie im być potrzebni wyrzucą was na śmietnik poczytaj
  • Odpowiedz
@morgiel: Kiełbasa wyborcza taka sama tylko w innej formie więc żadną kulturą mi tu oczu nie mydl, defraudowanie kasy w biały dzień.

Konfederacja zawsze miała na pieńku czy to u PiS czy PO, teraz nagle czaskoski zaczął udawać że niby mają wspólne interesy bo sie pod dupą mu zaczęło palić 30% głosów troche za mało żeby wygrac nie? xDDD za takie coś to mogę mu w ryj napluć a nie głosować
  • Odpowiedz
tak jak PO do parti wolnościowej.


@JestemPrzegrany: tego nie neguje ale brak prezydenta sprawi że pis nie będzie już miał takiego pola do popisu i będzie musiał trochę wstrzymać konia takie "yin i yang" choć w przypadku PO-PISU bardziej by wypadało mówić o "yin i yin"

"czaskoski zaczął udawać że niby mają wspólne interesy" bo mają wróg mojego wroga jest moim przyjacielem,obecna dominacja pisu jest zabójcza zarówno dla PO jak i
  • Odpowiedz
bo mają wróg mojego wroga jest moim przyjacielem,obecna dominacja pisu jest zabójcza zarówno dla PO jak i Konfederacji


@morgiel: tylko że to działa także w drugą stronę, gdzie konfederacji bliżej do pisu niż do po w wielu kwestiach.
  • Odpowiedz
@JestemPrzegrany: jasne że tak ale pamiętaj że większość tych podobieństw to udawane przekalkulowane zagrania no nic zrobisz jak chcesz to twój głos ale Pis jest naturalnym wrogiem konfy i na dłuższą mete nie ma zamiaru wprowadzać konserwatywnych postulatów za to powiększanie rozdawnictwa ma w planach na pewno
miłego wieczoru
  • Odpowiedz