Wpis z mikrobloga

@wilter: dokładnie, te afery z czasów PO to jest nic w porównaniu do tego co obecny rząd nam serwuje. Wyobraźmy sobie teraz, że Rostowski prowadzi burdel w centrum Krakowa, Kidawa wydaje miliony złotych na loty samolotem w każdy weekend do domu, a Grad rozpieprza pieniądze na wybory, które nie miały prawa się odbyć. I to wszystko w akompaniamencie propagandowej tv. Serio aż tak są ludzie zaślepieni żeby nie widzieć skali obecnych
@OCIEBATON: @Krupier: PO już zgubiło ale ten straszny PiS ZAMIERZA ZGUBIĆ, rozumiecie? Na wykopie akcja wybielania platformy trwa w najlepsze xD
Pamiętajcie wykopki, afera hazardowa, skok na ofe, obsadzanie wysokich stanowisk swoimi kolesiami(ponad 100 000 osób), afera reprywatyzacyjna, afera stoczniowa i wiele innych to nic! Bo jeden z ówczesnych(ministrów?) poddał się do dymisji! Szach mat symetryści!
@czlowiekbutelka: Potężny atak. Niestety nijak ma się do mojej wypowiedzi. Zwróciłem jedynie uwagę na to jak bardzo propagandowy post napisał gość na samej górze. Twoja wypowiedz natomiast przypomina mi pewnego mema(z małpą nosaczem która przyczy „a za peło” tylko w twoim przypadku pasuje bardziej „a za pisu”)
@Pikas: po pierwsze gówno źródło typu fakt.pl, po drugie różnica jest w tym, że latał samolotami rejsowymi, a nie używał samolotów wojskowych jak taksówek. Koszty też są nieporównywalne.
Nie jestem zwolennikiem PO, ale uważam PiS za ekstremalnie niebezpieczny twór.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: możesz przetransferować środki, a nie wypłacać, to ci 15% nie zabiorą.

Głupia sztuczka księgowa, a się platformersy burzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dafto:

Nie mogę. Masz tylko dwie możliwości:

1. Całość z OFE na ZUS
2. 85% z OFE na IKE

Różnicy pomiędzy ZUS, a IKE chyba nie muszę tłumaczyć.
@smugler22: Jak ci sie nie podoba źródło to po wpisaniu w google masz kilka innych - wybierz sobie odpowiednie. Po drugie już się zaczyna wybielanie. Co z tego jakimi latał samolotami? Problemem jest to, że latał samolotami by wypuścić psa czego chyba nie potrafisz zrozumieć.
@Pikas: chyba Ty nie potrafisz zrozumieć, że PiS nie tylko nikogo nie rozliczył z tych afer, ale powiela te same schematy w o wiele gorszym wydaniu. Jeżeli są twarde dowody na to, że marszałek sejmu nadużywał swoich przywilejów, to bardzo chętnie chciałbym żeby ktoś go z tego rozliczył. Natomiast porównaj jeszcze koszty tych lotów. Loty kuchcinskiego były przygotowywane specjalnie dla niego, Borusewicz latał prawdopodobnie LOTem.
@OCIEBATON: oczywiście, że PiS i PO to jedno zło. Może w różnym stopniu, ale dalej zło i kretyni na nich głosujący (być może nawet Ty) przyczyniają się do tego, że od lat mamy tragiczne rządy popisu.
Jak sąsiad ukradnie auto za pół miliona, a ja komuś ukradnę dwie stówy to sprawia, że ja jestem dobry, bo ukradłem mniej? XD
Ludzie stojący za popisem to koleżcy, każdy na tym zyskuje, jedni naganiają
@Krakem: moim zdaniem to będzie jedno szambo. Lepszy jest już Trzaskowski, bo niby coś tam może "zawetować", ale w mojej opinii i tak dogadają się na boku odnośnie wielu spraw ( ͡° ʖ̯ ͡°)
UWAGA UWAGA PiS, w tym roku wyjął wszystko co do złotówki z Funduszu Rezerwy Demograficznej do którego Rostocki przekierował te pieniądze z OFE.


@Windows98: Dokładnie, więc to dobitnie pokazuje jak debilnym pomysłem ze strony PO było kastrowanie OFE.
ludzie głosujący za pisem krzyczą że ofe to była kradzież, ale 500+ i 13 już jest super xD no ciekawe skąd te pieniądze przyszły


@maad: A ja myślę i jestem przekonany, że mam rację, że ludzie głosujący za PiSem tego tematu właśnie nie poruszją (chyba, że masz konkretny przykład, ale śmiem wątpić), bo wiedzą, że PiS dokańcze "reformę" OFE zapoczątkowaną przez PO i bijącą przede wszystkim w "zagraniczne koncerny". Krytyka kastracji