Wpis z mikrobloga

Czy loty w ramach LOTu się odbywają? Chciałem skorzystać z tej ich wakacyjnej siatki połączeń, ale nie wiem czy w ogóle oni latają czy zbierają $$ I zaraz będzie upadłość? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś kupował lot na lipiec? Lepiej wybrać inne, tanie linie? Chcę mieć pewność, że w ogóle wystartuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lot #lotnictwo #wakacje #urlop #samoloty
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kret_w_granulkach: w sumie racja - ale czy wybór innej taniej lini jak Wizzair czy Ryanair to lepszy pomysł?


Coś za tanie te bilety z LOTu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#wizzair #ryanair

@obywatel_gov: nikt ci na to nie odpowie ale jeśli chodzi o LOT to spodziewałbym się wszystkiego, natomiast Wizz czy Ryan chcą latać i zarabiać więc jeśli tylko będą mogli i obłożenie danego lotu im pozwoli
Absolutnie odradzam Ci kupno jakichkolwiek biletów LOT-u. Popełniłem błąd kupienia takowych i nie tylko nie polecę (w piątek kupiony bilet a dziś info ze lód odwołany), ale też nie wierzę zbytnio że zobaczę kasę za nie. Być może mam pecha lub destynacje które wybrałem nie są dość turystyczne by się im tam opłacało latać, ale brak możliwości porozmawiania z kimś o opcjach to już jest zwyczajnie słabe.